mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

izzyKonto Opinie - konto oszczędnościowe


Konto dla dziecka z wysokim oprocentowanie?

IzzyKonto to więcej niż konto młodzieżowe, to taka „świnka skarbonka” naszych czasów - nawet lepsza, bo oprocentowana na 0,7% w skali roku.

IzzyKonto to konto bankowe dla młodzieży w wieku 13- 18 lat, umożliwiające naukę oszczędzania oraz zarządzania pieniędzmi.

IzzyKonto w skrócie:


  • oprocentowanie 0,7 % w skali roku
  • darmowe prowadzenie konta
  • karta bez opłat MasterCard izzyKARTA
  • darmowe wyciąganie gotówki z ponad 4800 bankomatów w BZ WBK, Cash4You, eCard, Euronet w Polsce oraz wszystkich zagranicą
  • specjalny program rabatowy - tańsze zakupy nawet do 55 %
  • bezpłatne przelewy zewnętrzne oraz wewnętrzne

Załóż izzyKonto

Warunki


Aby posiadać konto młodzieżowe trzeba spełniać dwa podstawowe warunki – mieć skończone 13 lat oraz uzyskać zgodę Rodziców bądź Opiekuna prawnego (od 13 do 18 roku życia, jeżeli skończyłeś 18 lat nie potrzebujesz zgody, wystarczy Twój dowód osobisty.

Bezpieczeństwo


Konto młodzieżowe to maksymalna wygoda dla Ciebie i Twojego dziecka. Karta płatnicza wydawana do każdego konta to bezpieczeństwo dla Twojego dziecka, ponieważ nie musi nosić przy sobie gotówki.

Koszty


Założenie oraz prowadzenie iizzyKonta jest całkowicie darmowe. Za wykonywanie przelewów przez internet do swojego oraz innych banków nic nie płacisz. Za przelew ekspresowy oraz SEPA wykonywane przez Internet płacisz 5 zł, zaś za przelew SORBNET 35 zł.

Karty


Po podpisaniu umowy otrzymujesz kartę płatniczą MasterCard izzyKarta, która jest bezpłatna dla osób do 18 roku życia oraz dla tych, którzy płacą kartą minimum 100 zł miesięcznie.
Z karty możesz korzystać we wszystkich sklepach oznaczonych logo MasterCard oraz przez Internet.

Karta MasterCard izzyKarta umożliwia bezpłatne wyciąganie pieniędzy z ponad 4880 bankomatów BZ WBK, eCard, Euronet, oraz Cash4You w kraju oraz zagranicą.

Oprócz tego, płacąc kartą możesz korzystać z usługi Cash Back, dzięki której wyciągniesz gotówkę w zwykłym sklepie np. spożywczy całkowicie za darmo.

Dostęp do konta


izzyKonto daje Ci możliwość zarządzania swoimi finansami 24 godziny na dobę przez cały rok. Przelewy oraz inne transakcje może wykonywać wtedy, kiedy chcesz i masz na to czas, przez internet bądź mLinię.

Rabaty do 55 %


Konto oszczędnościowe dla dziecka w mBanku, jakim jest izzyKonto, daje Ci możliwość korzystania z licznych rabatów oraz ofert specjalnych przygotowanych przez mBank oraz ich partnerów.

Aby móc skorzystać z rabatu albo oferty specjalnej, wystarczy dokonać płatnością kartą lub wpisać kod rabatowy, kiedy dokonujesz zakupów przez internet.

Sklepy oferujące rabaty mieszczą się prawie w każdej galerii handlowej. Pełen wykaz sklepów oraz ofert specjalnych i weekendowych znajdziesz na stronie mBanku.

Jak otworzyć izzyKonto?


Zaczynamy od wypełnienia wniosku przez Internet, klikając TUTAJ lub w link poniżej tekstu. Wszelkie dane są bezpieczne, ponieważ wniosek jest szyfrowany. Na jego podstawie zostaną wystawione dokumenty, które później za darmo przywiezie do Ciebie kurier. W jego obecności Ty i Twój opiekun podpisujecie umowę.

Pamiętaj też o tym, aby przygotować dokumenty potwierdzające tożsamość Twoją i Twojego opiekuna (Twoje to – legitymacja, paszport, karta rowerowa; opiekuna – dowód, paszport lub prawo jazdy). Wtedy po podpisaniu umowa zostaje dostarczona do banku i po zatwierdzeniu przez nas możesz korzystać z konta. Jeżeli zaś masz ukończone 18 lat, z konta możesz korzystać zaraz po wypełnieniu wniosku.

Konto młodzieżowe możesz założyć również w ramach konta Inteligo. Wymagana jest wtedy tylko zgoda rodziców.

W praktyce konta młodzieżowe mają te same parametry, co konta osób pełnoletnich.
Jeżeli więc zastanawiasz się, którą ofertę wybrać - sprawdź stronę mBank czy Inteligo.

Aby założyć izzyKonto wystarczy kliknąć

>>> tutaj <<<Najnowsze wpisy premium

Dodaj wpis »

© 2008-2024 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.