mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

Lokaty strukturyzowane mBanku


Szukasz alternatywnych form oszczędzania, które znajdą się w Twoim zasięgu, bez względu na to ile zarabiasz oraz jak wygląda Twój comiesięczny budżet?


W takim razie powinieneś zainteresować się lokatami strukturyzowanymi w mBanku, które mogą zapewnić Ci niewiarygodnie wysokie zyski!

Lokata strukturyzowana to między innymi:

  • stuprocentowa ochrona kapitału podlegającego inwestycji
  • całkowicie darmowe otwarcie nowej lokaty
  • szansa na zdobycie wysoce zadowalających zysków
  • pełne bezpieczeństwo środków na lokacie
  • możliwość znacznego zróżnicowania aktywów, które posiadasz
  • komfort inwestowania dzięki Bankowemu Funduszowi Gwarancyjnemu
  • minimalna kwota 1000 zł

Lokaty strukturyzowane mBAnk

Lokata da każdego


Nawet jeżeli nie jesteś klientem mBanku, już teraz możesz założyć lokatę strukturyzowaną – wystarczy, że najpierw wyrazisz zgodę na utworzenie internetowego konta rozliczeniowego, do którego podpięte zostaną Twoje oszczędności. Co więcej, w każdej chwili możesz zrezygnować z lokaty bez utraty odsetek.

100% ochrony środków


Każda zainwestowana przez Ciebie złotówka w lokatę strukturyzowaną w mBanku, na pewno wróci do Ciebie po zakończeniu inwestycji. W przypadku innych lokat, nigdy nie masz takiej pewności. mBank oferuje Ci jednak nowoczesną usługę oszczędnościową, która gwarantuje stuprocentowe zabezpieczenie!

Ponadto, podczas trwania zapisów na subskrypcje Twoje pieniądze zarabiają, ponieważ są oprocentowane zgodnie z oprocentowaniem Twojego konta.

Opłaty


Zakładając lokatę strukturyzowaną możesz zapomnieć o wszelkiego rodzaju opłatach subskrypcyjnych, prowizjach oraz należnościach za jej otwarcie, czy też prowadzenie. Co więcej, możesz liczyć na jej całkowicie darmowe zarządzanie i w każdej chwili będziesz mógł z niej zrezygnować.

Musisz jednak wiedzieć o tym, że od zysków z lokat strukturyzowanych odejmowany jest podatek „Belki”, który wynosi 19%.

Dywersyfikacja portfela


mBank daje Ci możliwość znacznego zróżnicowania swoich inwestycji, poprzez wybór pomiędzy lokatami bazującymi na indeksach akcyjnych, akcjach spółek zagranicznych, koszykach indeksowych i tak jak w przypadku najpopularniejszych rynków pieniężnych, na towarach, surowcach oraz walutach praktycznie z całego świata. To jednak nie wszystko! Dodatkowo możesz postawić zarówno na instrumenty inwestycyjne, skupiające się na strategiach spadkowych, jak i wzrostowych.

Bankowy Fundusz Gwarancyjny


Dzięki BFG, masz pełną gwarancję, że nawet w przypadku kryzysu finansowego lub zagrożenia upadłości banku, Twoje środki zostaną Ci zwrócone w terminie, razem z należnymi odsetkami, a Ty nie będziesz musiał martwić się, że straciłeś swoje oszczędności!

Czy mogę przedwcześnie wypłacić pieniądze?


Zrywając umowę nie tracisz wpłaconych pieniędzy ani naliczonych odsetek. Jedyną wadą lokaty strukturyzowanej to fakt, że wraz z wypłatą nawet niewielkiej ilości środków, następuje automatyczne zerwanie umowy. Zerwanie umowy prowadzi do pobrania opłaty manipulacyjnej, która zależy od konkretnej lokaty.

Co ważne, lokata strukturyzowana w mBanku, to możliwość dopasowania okresu inwestycyjnego do Twoich indywidualnych potrzeb. Umowę zawierasz dokładnie na tyle, ile chcesz.

Jak otworzyć lokatę strukturyzowaną?

Otworzenie lokaty strukturyzowanej jest bardzo proste i zajmie Ci niewiele czasu. Jenak najpierw musisz posiadać bezpłatne konto internetowe - eKonto.

W tym celu wystarczy kliknąć TUTAJ lub w tekst poniżej, aby błyskawicznie założyć lokatę.


ZAŁÓŻ LOKATĘ STRUKTURYZOWANĄ


Najnowsze wpisy premium

Dodaj wpis »

© 2008-2024 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.