mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

Karta kredytowa Visa Platinum

Visa Platinum to karta mBanku, która zapewni Ci dostęp do gotówki bez zbędnych formalności. To również karta, dzięki której poczujesz się bezpiecznie w każdej podróży, bowiem do karty bezpłatnie otrzymujesz ubezpieczenie podróżne oraz assistance.

Visa Platinum w szczegółach:

  • gwarantuje bezpieczne podróże oraz fachową pomoc w ramach bezpłatnego Pakietu Platinum
  • atrakcyjne rabaty do 55% u starannie wyselekcjonowanych partnerów mBanku w ramach programu rabatowego (np. 10% DUKA, 10% Levi's, 10% Cinema City).
  • umowa bez wychodzenia z domu - przez Internet,
  • Indywidualnie ustalany limit kredytowy od 10 000 PLN do 200 000 PLN, z możliwością spłaty zadłużenia w wygodnych ratach.
  • rabaty w programie "Oferty Visa", które uprawniają do żniżek na ubrania, kosmetyki, słodycze, samochody i dużo więcej...Zakupy na kredyt

Korzystając z karty kredytowej Visa Platinum, w bezpieczny i komfortowy sposób można zapłacić za zakupy, te mniejsze, jak i większe, a także dokonać transakcji internetowych, tradycyjnych i z wykorzystaniem mTransferuOpłaty

Regulując zadłużenie w ciągu 54 dni nie płacisz odsetek. W przypadku późniejszej spłaty, zadłużenie rozkładane jest na wygodne, nisko oprocentowane raty.

Aktywni klienci, regularnie używający karty kredytowej Visa Platinum są zwolnieni z opłaty rocznej.


Kontrola wydatków

Decydując się na kartę kredytową Visa Platinum, klient sam definiuje limity autoryzacyjne i ustala kod PIN. W prosty sposób, za pośrednictwem Internetu można kontrolować operacje finansowe, łącznie z transakcjami nierozliczonymi. Ponadto, karta zapewnia Ci możliwość skorzystania z opcji ustalenia automatycznej spłaty zadłużenia.Rabaty i promocje

Korzystając z karty kredytowej Visa Platinum można skorzystać z wielu, bardzo atrakcyjnych rabatów, nawet do 55% przygotowanych przez partnerów mBank oraz przez Visę.


W ofercie – w ramach Pakietu Platinum - znajduje się także bezpłatna usługa concierge, bezpłatne ubezpieczenie podróżne, NNW, a ponadto assistance dla Twojej karty oraz ubezpieczenie Pakiet Bezpieczna Visa.

Jak otrzymać kartę Visa Platinum?


Aby otrzymać kartę Visa Platinum wystarczy, że wypełnisz wniosek przez internet, który dostępny jest tutaj lub w baner na dole (zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę mBanku).


Najnowsze wpisy premium

Dodaj wpis »

© 2008-2024 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.