mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

Program MasterCard Miles & More Premium

Program MasterCard Miles & More Premium to rozwiązanie pozwalające zbierać mile i wymieniać je na bilety lotnicze, a tym samym realizować własne marzenia o podróżach.

MasterCard Miles & More Premium:

  • Zebrane mile, czyli punkty można wymieniać na bilety lotnicze (np. 10 000 mil to bilet do Paryża dla jednej osoby w „okazjach milowych”). Każde 3 PLN wydane kartą to 1 mila w programie Miles & More, ponadto każdy klient na start otrzymuje 3 000 mil.
  • W ramach programu rabatowego mBanku klient może korzystać z atrakcyjnych rabatów, nawet do 55% u starannie wyselekcjonowanych partnerów (np. 10% DUKA, 10% Levi's, 10% Cinema City).
  • Bezpłatne ubezpieczenie w ramach programu gwarantuje bezpieczną podróż,
  • Pakiet Travel World oraz fachowego osobistego asystenta i bezpłatną usługę Concierge.
  • Umowę o korzystanie z karty można zawrzeć przez Internet, bez wychodzenia z domu.Korzyści z MasterCard Miles & More Premium


Każdy klient korzystający z tego programu otrzymuje na start 3 000 mil, które zostaną aktywowane podczas pierwszej transakcji bezgotówkowej. Ponadto za każde wydane 3 zł wydane na codzienne zakupy naliczana jest kolejna mila. Zdobyte w programie punkty (mile) można wymieniać na bilety lotnicze w programie Miles&More, dzięki którym można podróżować po całej Europie (podróż w dwie strony do dowolnego miejsca w Europie można odbyć już za 30 000 mil). Jeśli klient w listopadzie 2012 wykonał nie mniej niż 40 transakcji, liczba mil transakcyjnych jest podwojona, co potwierdza regulamin promocji.

Płacąc kartą w partnerskich punktach handlowo-usługowych, można skorzystać z atrakcyjnych rabatów, nawet do 55%. Jeżeli w ciągu 12 miesięcy łączna minimalna kwota transakcji bezgotówkowych i przelewów wyniesie 60.000 PLN liczba tych operacji wyniesie minimum 120, co oznacza aktywne korzystanie z karty, klient zostanie automatycznie zwolniony z opłaty rocznej.


Codzienne płatności


Kartą można płacić w wielu punktach handlowo-usługowych w sposób bezgotówkowy, a także dokonywać transakcji internetowych. Oferta zapewnia brak naliczania odsetek, pod warunkiem, że klient ureguluje zadłużenie w ciągu 54 dni. Istnieje także możliwość rozłożenia zadłużenia na nisko oprocentowane raty.


Kontrola wydatków


Klient sam definiuje i ustala limity autoryzacji oraz PIN. Bez problemu można sprawdzać wszystkie dokonane operacje, także transakcje nierozliczone. Istnieje możliwość ustalenia automatycznej spłaty zadłużenia, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o terminie spłaty.


Bezpieczeństwo


Dzięki bezpłatnej usłudze, jaką jest zwiększenie odpowiedzialności banku, w przypadku utraty karty mBank przejmuje odpowiedzialność za transakcje dokonane bez zgody i wiedzy klienta oraz bez użycia PIN-u. Ponadto oferta zawiera Pakiet Travel World, gwarantujący bezpłatne ubezpieczenie podróżne, darmowy serwis informacyjno-organizacyjny Concierge oraz opcjonalne ubezpieczenie Spłaty Karty Plus.


Jak zdobyć kartę MasterCard Miles & More Premium?

Wystarczy kliknać tutaj (zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę mBanku) bądź w baner na dole, aby błyskawicznie złożyć wniosek o wydanie karty MasterCard Miles & More Premium.

Najnowsze wpisy premium

Dodaj wpis »

© 2008-2024 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.