mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

Program mSaver - efektywne oszczędanie

Czy jest możliwe połączenie kupowania z oszczędzaniem?

Okazuje się, że tak!

mBank przygotował innowacyjny program oszczędnościowy – podejście do oszczędzania jeszcze nigdy nie było tak proste i tak efektywne!


Jaki jest mSaver?

  • wygodny – automatycznie odkładaj niewielkie kwoty, po każdej transakcji

  • elastyczny – dopasuj sposoby oszczędzania do swoich spersonalizowanych potrzeb

  • korzystny – skorzystaj z oprocentowania sięgającego nawet 9%!

  • szeroko dostępny – sięgnij po zgromadzone przez siebie środki o każdej porze dnia i nocy!

  • dla każdego – wpłacaj pieniądze tylko wtedy kiedy chcesz i masz na to ochotę

  • darmowy – nie płać nic za rozpoczęcie korzystania z usługi, ani jej prowadzenie

  • z perspektywami – rozszerz swój pakiet do mSaver plus!

mSaver to innowacyjny sposób na gromadzenie dodatkowych środków pieniężnych – za każdym razem kiedy wykonujesz przelew, płacisz kartą albo wypłacasz gotówkę, powiększasz swoje oszczędności.

Wybierz jeden z podstawowych sposobów oszczędzani na transakcjach, między innymi poprzez zaokrąglanie kwot do równych sum (10zł), na zasadzie procentowej prowizji od zakupu w skali 1-15% lub potrącania stałych kwot w danym okresie czasu! mSaver, to Twój własny, spersonalizowany sposób na oszczędzanie!


Oszczędzanie

To, jak oszczędzasz razem z usługą mSaver, zależne jest tylko i wyłącznie od Ciebie. Zdecyduj się na jedną z dostępnych opcji automatycznego odkładania niewielkich, nieprzekraczających bowiem zazwyczaj 10 złotych sum i zobacz, ile środków możesz w ten sposób zgromadzić w przeciągu miesiąca!

Co ważne, sposób oszczędzania możesz zmienić w każdej chwili. Dokładnie na taki, który najbardziej Ci odpowiada!


Oprocentowanie

Jeżeli chcesz zostać klientem mBanku i myślisz o założeniu eKONTA, wtedy w ramach usługi mSaver, możesz uzyskać oprocentowanie wynoszące 9% w skali roku! Promocja ta trwa przez 6 miesięcy od momentu zaksięgowania pierwszych wpływów na nowo założonym rachunku, jednak pod warunkiem, że jest to kwota przekraczająca tysiąc złotych. Jeżeli, wartość środków na koncie wykroczy poza dziesięć tysięcy złotych, wtedy oprocentowanie będzie już naliczane według kwoty nominalnej, w oparciu o sporządzane przez bank wskaźniki.


Wypłata środków

mSaver daje Ci całkowitą dowolność, nie tylko jeżeli chodzi o wpłatę środków, ale także o ich wypłatę. Dostęp do oszczędności masz w każdej chwili, z każdego bankomatu na terenie całego kraju. Oprócz tego, stale możesz kontrolować wysokość zaoszczędzonej dotychczas sumy i te kwoty, które w międzyczasie postanowiłeś z niej wypłacić.


Opłaty

Co do opłat i prowizji, podobnie jak w przypadku innych kont osobistych w mBanku, także rachunek mSaver, uruchomić możesz i prowadzić całkowicie za darmo, bez obawy, że obciążony zostaniesz dodatkowymi i niespodziewanymi opłatami.


Jak skorzystać z mSever 'a?

Skorzystanie z usługi mServer jest niezwykle łatwe. Zarówno jeżeli jesteś klientem mBanku, jak i w momencie kiedy masz zamiar dopiero nim zostać.

Jeśli pragniesz skorzystać z programu mSaver musisz posiadać eKonto. W tym celu wystarczy, że wjedziesz na stronę internetową i wypełnisz wniosek dostępny TUTAJ lub w linku poniżej.


Aby założyć eKONTO wystarczy kliknąć
>>> tutaj <<<


A może mSaver plus?

Dla klientów szczególnie wymagających, mBank postanowił uruchomić usługę mSaver plus, która pozwala na długofalowe oszczędzanie, skupiające się na wyborze maksymalnie pięciu Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych, w które inwestujemy swoje środki. W skali miesiąca wystarczy, że przeznaczymy na to zaledwie sto złotych!Najnowsze wpisy premium

Dodaj wpis »

© 2008-2024 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.