mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

Przepowiednia bogatego ojca

Bogaty ojciec, mentor Roberta Kiyosaki, uważał, że reforma systemu emerytalnego to coś gorszego niż oszustwo. Według jego przepowiedni, plany emerytalne, które wprowadzono w 1974 r. w Stanach Zjednoczonych (a ich różne odmiany zostały wprowadzone przez wiele innych państw, w tym przez Polskę w drugiej połowie lat 90-tych) będą przyczyną jednego z największych krachów w historii; krachu, który jest dopiero przed nami; krachu, który zniszczy oszczędności wielu milionów emerytów, pozostawiając ich na łasce rodzin i rządu. Bogaty ojciec często powtarzał: "Nigdy w historii ludzkości, tak wielu ludzi nie uzależniało swojej przyszłości finansowej od wzrostów i spadków na giełdzie".

Dzięki "Przepowiedni bogatego ojca" dowiesz się, jaki wpływ na Twoją sytuację będzie miała reforma systemu emerytalnego, bez względu na to, ile masz lat i gdzie mieszkasz. Po tym, jak poznasz przyczyny czekającego nas krachu, nauczysz się nie tylko w jaki sposób zabezpieczyć się przed nim, ale również, jak mógłbyś zarobić w takiej sytuacji.

Dowiedz się:
- jak obawy, marzenia i działania milionów ludzi z pokolenia wyżu demograficznego wpłyną na przyszłą sytuację gospodarczą
- dlaczego stara rada: "kupuj, trzymaj i dywersyfikuj" może doprowadzić do finansowej katastrofy
- dlaczego czeka nas jeszcze jedna hossa giełdowa zanim nadejdzie największy w historii krach - i kiedy według bogatego ojca będzie miał miejsce
- jak zbudować swoją arkę finansową, aby przetrwać bez względu na sytuację, korzystając z ulubionych instrumentów finansowych bogatego ojca.

Nie miej złudzeń

Miliony ludzi liczą dziś na to, że ich plan emerytalny zapewni im środki do życia na emeryturze. Dzięki reformie systemu emerytalnego, obecnie to pracownicy są odpowiedzialni za zaplanowanie swojego finansowego bytu na emeryturze i korzystają z najdłuższej w historii hossy na giełdzie. Gdy plany emerytalne zaczęły być popularne ponad 20 lat temu, bogaty ojciec przepowiedział poważne konsekwencje dla tych, którzy nie będą przygotowani. Stwierdził on: "Reforma systemu emerytalnego zapoczątkowana przez ustawę ERISA ma błędy, z których ludzie nie będą zdawali sobie sprawy w następnych latach".

Dzisiaj nad systemem emerytalnym zebrały się burzowe chmury. Po 20 latach od uchwalenia ustawy, przepowiednia bogatego ojca zaczęła się sprawdzać. 3 kwietnia 2000 r. amerykańska elektroniczna giełda NASDAQ odnotowała największy jak dotąd spadek w ciągu jednej sesji. Robert Kiyosaki ostrzega, że najgorsze jest jeszcze przed nami.

Przepowiednia bogatego ojca dotyczy również wszystkich Polaków. Reforma systemu emerytalnego przeprowadzona w Polsce w drugiej połowie lat 90-tych jest podobna do reformy amerykańskiej z 1974 r. i będzie miała podobne skutki, a największy w historii krach na rynku amerykańskim będzie miał wpływ na całą światową gospodarkę, również na polską.

Bądź przygotowany i zacznij działać

Przepowiednia bogatego ojca nie tylko przekona Cię, że nadchodzi krach na rynku. Pokaże Ci też jak zbudować swoją własną finansową arkę, dzięki której nie tylko przetrwasz burzę, ale jeszcze na niej zarobisz.
Sprawdź cenę tej publikacji w księgarni internetowej

Najnowsze wpisy premium

Dodaj wpis »

© 2008-2024 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.