mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

Karta Visa Classic Radość Życia

Wygodne zakupy i bezgotówkowa płatność z rabatem?

Visa Classic Radość Życia to wygodna karta kredytowa, która – dzięki programowi rabatowemu mBanku – zapewnia w wybranych placówkach handlowych rabaty nawet do 55%.

Najważniejsze informacje o karcie kredytowej Visa Classic Radość Życia

  • wygodny, bezgotówkowy sposób płatniczy

  • limit kredytowy przydzielany jest indywidualnie i wynosi od 1.500 PLN do 10.000 PLN
  • rabaty – nawet do 55% - w wybranych placówkach handlowo-usługowych.

  • zawarciem umowy za pośrednictwem Internetu.

  • dodatkowe bonusy i promocji w ramach Oferty VISA

  • klienci korzystający z karty kredytowej Visa Classic Radość Życia objęci są bezpłatnym PAKIETEM UBEZPIECZENIA VISA
Zakupy na kredyt

Dokonując codziennych zakupów, mniejszych i większych, w prosty i bezpieczny sposób można zapłacić kartą kredytową Visa Classic Radość Życia. Płatności bezgotówkowych można dokonywać w zdecydowanej większości placówek handlowo-usługowych, a także podczas transakcji przez Internet za pośrednictwem Transferu (np. zakupy na Allegro, zasilenie telefonu komórkowego itp.)


Poszczególne należności obciążają saldo karty kredytowej. W przypadku uregulowania zadłużenia na karcie kredytowej do 54 dni, klient nie płaci odsetek, czyli oddaje dokładnie tyle, ile wykorzystał podczas zakupów oraz realizacji przelewów.


Wydatki pod kontrolą

Klienci mBanku korzystający z produktu finansowego, jakim jest karta kredytowa Visa Classic Radość Życia sami definiują limity autoryzacyjne i ustają poufny kod PIN.

Dzięki wirtualnej obsłudze konta karty kredytowej, w dowolnej chwili można sprawdzić i zweryfikować wszystkie wykonane operacje finansowe, w tym transakcje nierozliczone.

Istnieje także możliwość ustalenia automatycznej spłaty zadłużenia, co w praktyce oznacza, że spłata w określonej wysokości pobierana jest automatycznie z rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, a tym samym klient nie musi pamiętać o dacie spłaty karty kredytowej.


Zniżki


W ramach programu rabatowego mBanku, regulując należność w wybranych punktach handlowo-usługowych kartą kredytową Visa Classic Radość Życia, klient może otrzymać nawet 50% zniżki na konkretny produkt lub usługę.


Bezpłatne ubezpieczenie karty

Bezpłatne ubezpieczenie Pakiet Bezpieczna VISA gwarantuje ochronę w przypadku zagubienia lub kradzieży karty kredytowej.


Jak otrzymać kartę kredytową Visa Classic Radość Życia?

Aby otrzymać kartę Visa Classic Radość Życia wystarczy, że wypełnisz wniosek przez internet, który dostępny jest tutaj lub w baner na dole (zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę mBanku).

Najnowsze wpisy premium

Dodaj wpis »

© 2008-2024 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.