mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

Inwestycyjny poradnik Bogatego Ojca

W co inwestują bogaci - czego nie robią biedni i średnia klasa!
Dowiedz się, jak użyć technik, którymi posługują się bogaci, aby samemu się wzbogacić i powiększyć swój majątek.

To jest trzecia książka z serii "Bogaty ojciec". Inwestycyjny poradnik bogatego ojca wyjaśnia, w co inwestują bogaci - czego nie robią biedni i średnia klasa. Robert przedstawia dogłębne spojrzenie na świat inwestycji, jak bogaci znajdują swoje inwestycje i jak Ty możesz zacząć stosować ich techniki, aby samemu się wzbogacić.

Inwestycyjny poradnik bogatego ojca ujawnia:
  • Podstawy zasad inwestowania bogatego ojca.
  • Jak zredukować swoje ryzyko inwestycyjne.
  • 10 dziedzin bogatego ojca nadzorowanych przez inwestora.
  • Jak zmienić Twój przychód z zarobków w przychód pasywny i przychód z portfela inwestycyjnego.
  • Jak możesz zostać inwestorem ostatecznym.

Powiedzenie sprzed lat: "Do celu możesz dojść tylko ciężką pracą" jest już nieaktualne. W dzisiejszych czasach należy pracować mądrze, a nie ciężko. Ludzie nie dorabiają się ciężką, tylko mądrą pracą. Poznaj więc mądre metody działania.

Książka ta została napisana szczególnie dla tych osób, które zamierzają stać się w swoim życiu bardzo bogate. Jest wiele książek na temat inwestowania, adresowanych do klasy średniej. Jednak ta książka jest pierwszą, którą napisano dla tych, którzy planują stać się bardzo bogatymi.

Inwestowanie ma różne znaczenie dla różnych ludzi. Istnieją odmienne inwestycje dla każdej z grup: dla bogatych, biednych i średniej klasy. Inwestycyjny poradnik bogatego ojca jest poradnikiem dla każdego, kto chce się stać bogatym inwestorem i chce inwestować w to, w co inwestują bogaci. Jak wskazuje tytuł - to jest "poradnik" i poza wskazówkami nie daje żadnych gwarancji, podobnie, jak niczego, poza wskazówkami, nie gwarantował mi bogaty ojciec.
Robert T. Kiyosaki


Książka rozpoczyna się od wyjaśnienia: "Dlaczego bogaci nie przystępują do funduszy inwestycyjnych?". Jak można tego oczekiwać, jest ona napisana stylem prostym i przystępnym. Jednakże zawarte w niej informacje są całkowicie odmienne od zaleceń inwestycyjnych, które można znaleźć w innych książkach.

Najbardziej interesujące dla czytelnika może być to, w jaki sposób bogaty ojciec uczył autora minimalizowania ryzyka i uzyskiwania wyjątkowo wysokich zwrotów z inwestycji. Po przeczytaniu "Inwestycyjnego poradnika bogatego ojca" większość osób będzie przekonana o tym, że prawdziwie wielki majątek jest w zasięgu ich ręki.

Wszyscy możemy posiadać trzy rodzaje planów inwestycyjnych: jeden, aby być zabezpieczonym, drugi, aby żyć wygodnie i trzeci, aby być bogatym. Inwestycyjny poradnik bogatego ojca jest wglądem w finansowy plan człowieka biznesu, który chce być bogatym.

Sharon L. Lechter

Sprawdź cenę tej publikacji w księgarni internetowej

Najnowsze wpisy premium

Dodaj wpis »

© 2008-2024 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.