mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

Niezależność finansowa

Wyobraź sobie coś takiego: wstajesz rano, zajmujesz się codziennymi sprawami typu umycie się, zjedzenie śniadania, odwiezienie dzieci do szkoły... Później odpoczywasz... Po południu włączasz komputer i sprawdzasz stan swojego konta - swoich inwestycji.

- O... - mówisz do siebie - znów zarobiłem więcej niż jestem w stanie dzisiaj wydać. I to nic nie robiąc! Życie jest pięknie :-)

Później oczywiście dalej nic nie robisz, to znaczy nie pracujesz zarobkowo, bo przecież nikt nie zabroni Ci zajmować się Twoim ulubionym hobby :-)

Pomyślisz pewnie, że plotę bzdury, "takie rzeczy tylko w Erze"? Powiem Ci jednak, że jest to możliwe. A w Erze Internetu każdy może wieść takie życie :-)

Internet daje nam bowiem dostęp do informacji. Mam tu na myśli edukację finansową, której niestety jeszcze w naszych szkołach nie uczą, a wiedza na ten temat jest niezbędna, aby odnieść w życiu finansowy sukces.

Istnieje człowiek, który tę wiedzę zgłębił kilka ładnych lat temu i jest teraz rentierem. Mógłby spokojnie wieść dostatnie życie bez pracy, ale postanowił podzielić się tą wiedzą z większą ilością osób. Tą osobą jest Robert Kyosaki, a na kolejnych stronach tego serwisu przedstawię kilka Jego fenomenalnych książek o zarządzaniu finansami.

Zacznijmy więc od Bogatego Ojca...

Najnowsze wpisy premium

Dodaj wpis »

© 2008-2023 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.