mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

eKonto dla młodych


Konto studenckie z darmowymi doładowaniami i bezpłatnym mPykaczem?


Tak, to właśnie eKONTO dla młodych, które zostało stworzone z myślą o użytkownikach w wieku od 18 do 26 lat. Konto studenckie, które po przekroczeniu 26 roku życia zamienia się w zwykłe eKonto.

O eKONCIE dla młodych w skrócie:

 • darmowe założenie i prowadzenie rachunku;

 • rok darmowego korzystania z bankomatów w całej Polsce;

 • darmowe bankomaty za granicą;

 • zestaw studencki gratis;

 • darmowa zbliżeniowa karta debetowa (przy płatności 100PLN miesięcznie);

 • mPykacz za darmo;

 • doładowania telefonu przez SMS;

 • program rabatowy do 55%;

 • kontrolowanie salda bez wychodzenia z domu.

Załóż eKonto dla młodychPrzelewy

Wykonując przelew samodzielnie przez internet nic za nie nie płacisz.

 • Przelew EKSPRESOWY – od 1 do 5000 PLN. Środki są błyskawicznie przelewane z Twojego konta na konto odbiorcy. Czas wykonania transakcji to już 15 minut.

 • Przelew SORBNET – nie ma ograniczenia co do kwoty przelewu, ponieważ służy on do przelewania dużej gotówki. Czas realizacji to już 1 godzina, a przelewy możesz wykonywać w dni robocze od 8 do 15. Opłata za przelew to 35zł.

 • Przelew SEPA – przelew taki pozwala na wysłanie pieniędzy do innych członków SEPA z zagranicy. Koszt takiego przelewu to 5zł.


Usługa pakiet

Jest to możliwość wykupienia pakietu, który pozwala na kontrolowanie swojego konta poprzez oddziały MultiBanku.

Do wyboru ma się trzy pakiety: Intensive, Classic i Active. Które w różnym stopniu pozwalają na korzystanie z dodatkowych usług. Jednakże to, jaki pakiet będzie Ci przynależny zależy od miesięcznych wpłat na konto oraz ogólnego stanu konta.

Pakiet Active wymaga wpłat minimum 2 tysiące miesięcznie i opłata wynosi 5zł. Pakiety Classic i Intensive nic nie kosztują. Aczkolwiek miesięczny przychód w Classic to 5 tys i zgromadzone 100 tys na koncie, a w wypadku Intensive wpłata musi być w wysokości 12 tys miesięcznie oraz środki zgromadzone to aż 200 tys zł.

Aktualnie zorganizowana jest promocja – pakiet 0PLN przez 3 miesiące. Poza promocją koszt ustawienia usługi wynosi 5zł miesięcznie.


Karty

Do rachunku dołączona jest karta debetowa, za którą nie obowiązują opłaty miesięczne, jeżeli korzystasz z niej regularnie i wydajemy co najmniej 100 PLN miesięcznie.

Posiadając kartę mamy dostęp do programu rabatowego i zniżek do 55% w sklepach partnerskich.

Kartą płacimy w sklepach, internecie lub wypłacamy pieniądze z ponad 4800 darmowych bankomatów w całej Polsce (BZ WBK, Cash4You, eCard, Euronet) oraz ze wszystkich za granicą.

Za 5 zł możemy uruchomić usługę, która pozwala nam na wypłacanie pieniędzy ze wszystkich bankomatów.

Dołączony jest jeszcze karta-brelok mPykacz, który całkowicie ułatwia korzystanie ze swoich finansów.


Dostęp do konta

Swój rachunek możesz kontrolować 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, ponieważ robisz to przez internet bądź telefon. Nie wychodzisz z domu tylko siadasz wygodnie w fotelu i wykonujesz potrzebne transakcje.


Rabaty

Dzięki karcie kredytowej, jaką otrzymujemy do swojego eKONTA dla młodych, możemy korzystać ze zniżek jakie znajdują się w programie rabatowym.

Robisz zakupy w sklepie partnerskim programu rabatowego, płacisz za nie kartą z mBanku i mówisz, że chciałbyś skorzystać ze zniżki, jaka Ci przysługuje.

Pełną listę sklepów i wysokość rabatów znajdziesz na stronie firmowej mBanku.


mBankowy zestaw studencki

Jest to zestaw składający się z kubka, „zestaw pobudzający” i długopis ze ściągawką.

Dostajesz go zakładając konto, zapisując się w ciągu 60 dni do promocji i wykonujesz zakupy za kwotę minimum 100 złotych.

Zestaw wysyłany jest do Ciebie w ciągu 30 dni od spełnienia warunków promocji.


Doładowanie telefony przez SMS

Logujesz się do serwisu i wybierasz rachunek z jakiego będziesz dokonywał doładowań. Aktywujesz opcję.

Później wybierasz zakładkę „Doładuj telefon” i wybierasz tam operatora (mBank mobile, Play, Orange, Plus, T-Mobile) i pojawi się „Aktywuj doładowania SMS” - wtedy klikasz TAK i gotowe.

Aby doładować konto wysyłasz SMS na nr 3388, a w treści wpisujesz kwotę jaką chcesz aby zostało doładowane Twoje konto. np. wysyłasz SMS o treści „20” i konto zostaje doładowane na 20 PLN.


Tanie ubezpieczenia turystyczne mDirect

Ubezpieczenie dla osób, które wybierają się za granice. Ubezpieczasz wtedy siebie, swój samochód a nawet bagaż. Są dostępne trzy warianty: Minimum, Medium i Maksimum.

Koszt takiej usługi już od 2,06 PLN dziennie (osoba powyżej 26 lat, minimum 8-dniowy pobyt w Europie w wariancie MINIMUM).

Numer polisy dostajesz SMS-em.


Inwestowanie i oszczędzanie

Twoje konto może zostać połączone z bezpłatnym rachunkiem oszczędnościowym eMAX plus. Dzięki temu zyskujesz lokatę z której środków korzystać możesz cały czas bez ryzyka utraty odsetek. Oprocentowanie do 5% w skali roku – im więcej wpłacasz tym wyższa jest stopa procentowa.

Otwierasz je za pomocą łącza internetowego lub przez mLinię i nie masz określonej minimalnej wpłaty na konto.


Usługi dodatkowe

Możesz zarabiać zapraszając swoich znajomych do założenia konta. Za każdego kto założy konto w mBanku z Twojego polecenia dostajesz 50 PLN. Zawsze przyda się dodatkowa gotówka, a tak niewiele trzeba zrobić.


Jak założyć eKONTO dla młodych

Konto możesz założyć przez internet, klikając TUTAJ, klikając w link poniżej, dzwoniąc na mLinię lub odwiedzając najbliższy punkt banku,

Zakładając koto przez internet umowa oraz karta debetowa przyjdzie do Ciebie pocztą.

W ciągu 3 dni dostajesz wiadomość e-mail lub SMS z aktywacją. Musisz ustalić nowe hasło i telekod, które potrzebne będą Ci do korzystania ze swojego konta.


Aby założyć eKONTO dla młodych

wystarczy kliknąć
>>> tutaj <<<

Najnowsze wpisy premium

Dodaj wpis »

© 2008-2024 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.