mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

Karta kredytowa MasterCard Standard

MasterCard Standard to podstawowa karta kredytowa mBanku, ciesząca się sporym zainteresowaniem wśród klientów, zapewniająca atrakcyjne zniżki w wybranych punktach handlowo-usługowych.

Co należy wiedzieć o MasterCard Standard?

  • umowa o wydanie i użytkowanie karty zawierana jest przez Internet, bez wychodzenia z domu.
  • dzięki nowoczesnej technologii PayPass możliwe jest szybkie dokonywanie płatności zbliżeniowych
  • dokonując płatności bezgotówkowych kartą MasterCard Standard w wyselekcjonowanych punktach handlowo-usługowych można skorzystać z atrakcyjnych zniżek do 55% w ramach programu rabatowego mBanku (np. 10% DUKA, 10% Levi's, 10% Cinema City)
  • limit kredytowy wynosi od 1.500 PLN do 20.000 PLN, z możliwością spłaty zadłużenia w wygodnych ratach
  • w ofercie znajduje się Pakiet Bezpieczny MasterCard gwarantujący bezpłatne ubezpieczenie.
MasterCard Standard

Kredytowe zakupy


Kartą kredytową MasterCard można regulować należności podczas codziennych zakupów, mniejszych i większych, a także podczas transakcji dokonywanych za pomocą Internetu, zarówno standardowych, jak i z wykorzystaniem mTRANSWERA (np. Allegro, zasilenie telefonu komórkowego).

Zadłużenie powstałe na karcie kredytowej, które zostanie uregulowane w ciągu 54 dni jest bez odsetek, czyli klient oddaje tyle, ile pożyczył.

Ponadto zadłużenie można rozłożyć na wygodne, nisko oprpcenytowane raty. Nowoczesna technologia PayPass pozwala na szybkie i bezpieczne dokonywanie płatności.Kontrola wydatków


Klient sam definiuje limity autoryzacji oraz ustala poufny PIN. Istnieje możliwość stałego podglądu dokonanych operacji, w tym transakcji nierozliczonych. Wygodnym rozwiązaniem jest możliwośc automatycznej spłaty zadłużenia.

Oszczędość i bezpieczeństwo


Korzystając aktywnie z karty kredytowej MasterCard można otrzymać atrakcyjne zniżki, nawet do 55% w wybranych punktach handlowo-usługowych, ponadto aktywni klienci zwolnieni są z rocznej opłaty za kartę. W ofercie znajduje się także bezpłatne ubezpieczenie – Pakiet Bezpieczny MasterCard.


Jak otrzymać kartę kredytową MasterCard Standard?

To nic trudnego, wystarczy kliknąc tutaj lub w baner poniżej i wypełnić formularz.

Karta kredytowa - MasterCard standardf

Najnowsze wpisy premium

Dodaj wpis »

© 2008-2024 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.