mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

eKONTO z Internetem za 0zł

Konto bankowe z darmowym internetem?

Tak, mBank proponuje swoim nowym klientom eKONTO z internetem za 0 zł nawet do 12 miesięcy.

Promocja potrwa tylko do 31 października 2012 roku.


eKonto z Internetem w skrócie:

 • możliwość bezpłatnego internetu nawet przez 12 miesięcy

 • internet 4 G w sieci Play

 • prowadzenie oraz otwarcie rachunku za darmo

 • bezpłatne wydanie karty do rachunku

 • brak opłat za przelewy zewnętrzne i wewnętrzne z telefonu i internetu

 • możliwość bezpłatnej wypłaty gotówki z ponad 4800 bankomatów, takich jak BZ WBK, Cash4You, eCard, Euronet, zarówno w Polsce, jaki za granicą

 • ekspresowe przelewy w 15 minut, już od 5 zł

 • możliwość wyboru dowolnego Pakietu za 0 zł nawet na 3 miesiące

 • dzięki Pakietom możesz obsługiwać swoje konto w placówkach MultiBanku

 • rabaty nawet do 55% przy korzystaniu z karty kredytowej lub debetowej mBanku

 • opcja kredytu odnawialnego

 • możesz wykonywać operacje w Euro, PLN, oraz USD w placówkach MultiBanku

 • masz możliwość inwestowania na giełdzie oraz w fundusze inwestycyjne poprzez Internet

 • wpłaty ze wszystkich bankomatów tylko za 5 zł miesięcznieSamo założenie eKonta z Internetem oraz jego prowadzenie jest darmowe tak samo, jak w zwykłym eKoncie. Parametry eKonta oraz eKonta z Internetem są prawie takie same.


Opłata leasingowa

Różnicą jest opłata leasingowa, która wynosi 35 zł miesięcznie i jest to kwota, która jest pobierana do 15 dnia miesiąca. Opłata wstępna pobierana jednorazowo to 12 zł. Umowa leasingowa podpisywana jest na rok.

Zasady promocji mówią, że przez pierwsze trzy miesiące mBank pokrywa koszty leasingu i opłaty wstępnej. Następnie po 3 miesiącach, zwróci koszty leasingu, jeśli właściciel konta wypłaci bezgotówkowo 350 zł miesięcznie. W przypadku mniejszych kwot właściciel konta może otrzymać do 10 % zwrotu wydatków.

Do Internetu masz dostęp za pomocą modemu Huawei e173U-2, który zapewni Ci w miesięcznym pakiecie 3 GB danych oraz prędkość 1 Mbit'a.


Dostęp

eKonto jest bardzo dobre dla osób, które nie mają czasu, żeby z każdym przelewem biegać do oddziału banku, ponieważ wszystkie transakcję wykonujesz przez internet. Dodatkowym atutem jest to, że robisz to kiedy tylko potrzebujesz niezależnie od tego czy są święta, noc czy niedziela. Więc nie ograniczają Cię godziny otwarcia placówki naziemnej.


Przelewy

Dokonanie standardowych przelewów z internetu jest bezpłatne, zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Za przelewy wykonywane przez mLinie płaci się, od 2 zł nawet do 200 w przypadku przelewu Swift ( zagranicznego). Warto zapoznać się z tabelą opłat i prowizji.

Dzięki eKoncie z Internetem możesz wykonać przelewy ekspresowe, którym powoduje, że odbiorca dostaje pieniądze nawet już po 15 minutach. Opcja ta jest płata i w zależności od tego, czy wykonujesz ją przez Internet, czy mLinie, płacisz 5 lub 10 zł. Ponadto, dziennie możesz wykonać tylko jeden przelew, a największa kwota nie może być większa od 5000 zł.

Konto to umożliwia również wykonywanie przelewów SORBNET, które charakteryzują się brakiem ograniczeń kwotowych. Przelew dociera do odbiorcy w ciągu godziny i co ważne nie ma limitu na takie operacje. Koszt takiego przelewu to 35 zł.

Oprócz tego, konto pozwala na wykonywanie przelewów SEPA na konto bankowe zlokalizowane w innym kraju Unii Europejskiej, Islandii, Lichtensteinie, Norwegii, bądź też otrzymywanie przelewów z w/w krajów.


Usługa Pakiet

Dodatkowo możesz uruchomić dodatkowy Pakiet usług do konta (przez pierwsze 3 miesiące masz wybrany pakiet za darmo). Daje to możliwość kontrolowania swoich pieniędzy w placówkach MultiBanku, co pozwala na jeszcze większy dostęp do konta. (więcej na temat pakietów na stronie eKonta)Karty

Do konta dostajesz kartę debetową, za której wydanie nic nie płacisz.
Pieniądze możesz wypłacać z ponad 4800 bankomatów w całej Polsce (Cash4You, Euronet, BZ WBK, eCard) i ze wszystkich za granicą.

Po aktywacji usługi „ Wypłaty ze wszystkich bankomatów”, której koszt wynosi 5 zł, możesz wyciągać pieniądze ze wszystkich bankomatów bez prowizji.


Usługi dodatkowe

eKonto Internetowe pozwala również na skorzystanie z szeregu usług oraz produktów dodatkowych, takich jak: ubezpieczenia samochodu, życia, domu, podróży.


Kredyty

Posiadając eKONTO możesz skorzystać z kredytu odnawialnego, a o ratach nie będziesz musiał pamiętać ustawiając opcję automatycznego spłacania.

eKonto z Internetem to także możliwość kredytu gotówkowego, który przyznawany jest błyskawicznie, bo zaledwie w 15 minut.


Rabaty

Otrzymując kartę MasterCard bądź Visa masz możliwość skorzystania z programu rabatowego, dzięki któremu zaoszczędzić możesz nawet 55% przy zakupach w sklepach partnerskich. Więcej informacji o sklepach, które biorą udział w promocjach znajdziesz na stornie mBanku.


Jak otworzyć eKonto z Internetem?

Wystarczy, że klikniesz TUTAJ, w link poniżej lub skorzystasz z mLinii i wypełnisz wniosek.
Możesz też wybrać się do najbliższego oddziału mBanku i tam od razu podpisać umowę.

W przypadku wypełniania wniosku przez internet lub za pomocą mLinii, czekasz na telefon od kuriera, który umawia się z Tobą na dogodny termin.

Do umowy dołączona jest aktywacja wraz z instrukcją, jak dokładnie postępować. Podczas aktywacji wybierasz identyfikator oraz hasło do swojego konta.Aby założyć eKONTO z Internetem

wystarczy kliknąć
>>> tutaj <<<


Najnowsze wpisy premium

Dodaj wpis »

© 2008-2024 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.