mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

SuperMarket Funduszy Inwestycyjnych w mBanku


Oferowany przez mBank Supermarket Funduszy Inwestycyjnych jest niezaprzeczalnie jednym z najlepszych miejsc do inwestowania w polskich warunkach, szczególnie jeżeli nie posiadamy zbyt dużego nakładu oszczędności.

SuperMarket Funduszy Inwestycyjnych mBank:

  • Brakiem opłat oraz jakichkolwiek prowizji za zakup poszczególnych funduszy
  • Możliwością wyboru z szerokiego grona funduszy inwestycyjnych
  • Dostępem o każdej godzinie, każdego dnia w ciągu roku
  • Opcją zarządzania funduszami inwestycyjnymi z poziomu eKONTA
  • Ogromną liczbą szczegółowych analiz i komentarzy ekspertów

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych to jedna z najnowszych ofert mBanku, jeżeli chodzi o proste i przede wszystkim efektywne inwestowanie. Eksperci ds. produktów inwestycyjnych zatrudnieni przez tą instytucję finansową, przygotowali zestaw narzędzi, dzięki którym nawet przeciętny Kowalski może inwestować swoje środki i bardzo dużo zyskać.


Opłaty

Niezależnie, czy rachunek otwierasz lub masz zamiar prowadzić poprzez internet, infolinię, czy też bezpośrednio w placówce mBanku, zawsze możesz liczyć na to, że usługa SuperMarket Funduszy jest w pełni darmowa, podobnie jak zakup jednostek uczestnictwa, ich konwersję, ustalenie zleceń stałych i zarządzanie nimi. Jedyne za co musimy zapłacić to opłaty wynikające z taryfikatora Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych (TFI).


Z jakich funduszy mogę skorzystać?

Liczba funduszy inwestycyjnych, oferowanych w Supermarkecie mBanku, to ponad kilkaset sprawdzonych i doświadczonych marek oraz przedsiębiorstw, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, które dają Ci gwarancję pewnego zysku oraz zadowalającego zarobku, nawet przy niewielkim wkładzie własnym.

Co więcej, SuperMarket Funduszy Inwestycyjnych to narzędzia pomagające Ci wybrać najkorzystniejsze na daną chwilę jednostki funduszy, w które warto inwestować i z którymi warto współpracować.


Dostęp

Zaletą korzystania z Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku jest fakt, że zawsze posiadasz dostęp online do swojego rachunku i możesz podejmować decyzje, nawet wtedy, kiedy poszczególne giełdy oraz oddziały instytucji finansowych są zamknięte i nie funkcjonują!

Kolejną korzyścią tego rozwiązania będzie możliwość inwestowania niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie w danej chwili się znajdujesz.


Jak aktywować SuperMarket Fundusz Inwestycyjny?

Każdy klient mBanku, który chce skorzystać z usługi SuperMarket Funduszu Inwestycyjnego, musi jedynie wypełnić wniosek internetowy, który dostępny jest tutaj badź w banerze poniżej (zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę mBanku):
Osoby, które nie mają konta w mBanku, muszą najpierw utworzyć bezpłatne konto internetowe - eKONTO, Podczas zakładania konta wystarczy jedynie zaznaczyć opcję, w której Supermarket jest od razu dostępny.

Aby założyć eKonto kliknij tutaj (automatyczne przekierowanie na stronę mBanku).

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o eKoncie wejdz TU.

Najnowsze wpisy premium

Dodaj wpis »

© 2008-2023 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.