mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

eMax wautowy - konto walutowe

Konto walutowe z oprocentowaniem 1,6 % w skali roku?

Tak, to dokładnie EMAX walutowy, który jest rachunkiem oszczędnościowym z oprocentowaniem aż 1,6 % w czasie roku. Prowadzonym jest w walucie innej niż PLN, służy on do przechowywania środków pieniężnych.

W mBanku dostępny jest on w czterech walutach: Euro, Funt brytyjski, Frank szwajcarski oraz Dolar amerykański

eMAX walutowy to:

  • darmowe założenie i prowadzenie konta

  • rachunek dostępny 24h na dobę

  • operacje wykonywane przez internet i telefon

  • oprocentowanie 1,6% w skali roku

  • kapitalizacja miesięczna odsetek

  • karta płatnicza prowadzona w EUR, GBP, CHF, USD

  • możliwość wykonywania przelewów SWIFT i SEPA

  • brak blokady gotówki

  • możliwość posiadania 4 rachunków w obcej walucie

Załóż eMax walutowy

Oprocentowanie

Oprocentowanie konta walutowego w mBanku może wynieść aż 1,6% w skali roku. Jednak jest ono uzależnione od waluty w jakiej jest prowadzone jest konto. Dla konta prowadzonego w Euro oraz w dolarze amerykańskim jest to właśnie 1,6 %, dla franka szwajcarskiego to 1,5 %, a dla funta wynosi 0,75 % w skali roku. Odsetki są kapitalizowane co miesiąc.

Opłaty

Rachunek otwierasz i prowadzisz bez żadnych opłat. A pieniądze przelewasz z eKonta bądź wpłacasz we wpłatomacie za pośrednictwem karty bankomatowej. Wykonanie przelewów takich jak SEPA kosztuje 5 zł.


Dostęp

EMAX walutowy dostępny jest dla Ciebie całą dobę i w każdy dzień tygodnia. Również w święta i dni wolne od pracy przez 24 h, dlatego operacje wykonujesz wtedy kiedy tylko chcesz. Możesz swobodnie wpłacać i wypłacać z niej pieniądz i nie ryzykujesz tym utraty odsetek.


Transakcje

Wykonujesz transakcje przez internet lub za pomocą mLinii. Swoje saldo i wykaz przeprowadzonych operacji kontrolujesz w serwisie transakcyjnym lub przez telefon.


Karta

Do rachunku dołączona jest karta Visa Classic eMAX walutowy prowadzona w euro, funtach, frankach i dolarach w zależności, jaki rodzaj waluty wybierzesz. Posługiwać się nią możesz w sklepach, internecie oraz wyciągać pieniądze z bankomatów.


Przelewy


W eMaxie walutowym możesz wykonywać przelewy zagraniczne bez przewalutowania środków, możesz również przyjmować przelewy z zagranicy.

Przelew SWIFT
jest to przelew transgraniczny w walucie obcej, który wykonujemy do banku w Islandii, Szwajcarii, Lichtensteinie, Norwegii i krajach UE.

Przelew SEPA przelew zagraniczny w walucie obcej do krajów UE oraz Islandii, Szwajcarii, Norwegii i Lichtensteinu.


Rachunki

mBank pozwala na posiadanie jednocześnie czterech rachunków eMAX w różnych walutach (w tym polskiej). Pozwala to na lepsze zarządzanie finansami z podziałem pieniędzy na konkretne cele.


Wypłaty

eMax walutowy pozwala Ci na bez prowizyjne wypłaty z bankomatów na całym świecie. Możesz wypłacać pieniądze z każdego bankomatu.


Załóż eMax walutowy


W tym celu kliknij TUTAJ, w link niżej lub też udaj się do najbliższej placówki mBanku.

Aby założyć eMAX walutowy wystarczy kliknąć
>>> tutaj <<<


Najnowsze wpisy premium

Dodaj wpis »

© 2008-2024 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.