mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

mIKE III filar w mBanku


Czy chcesz zapewnić sobie godziwe warunki życia na emeryturze?

Jeśli tak, to już teraz zacznij inwestować w trzeci filar razem z mBankiem. Wybierając mIKE w mBank'u możesz zyskać nawet do 4,5%, już z odliczonym podatkiem!

mIKE - 3 filar w skrócie:


  • indywidualne Konto Emerytalne, w którym sam oszczędzasz na swoją emeryturę
  • odsetki zwolnione z 19% podatku
  • bez opłat i formalności
  • różne sposoby oszczędzania: lokaty, fundusze, ubezpieczenia
  • dostęp do zróżnicowanych funduszy inwestycyjnych TFI SKARBIEC
  • bez wpłat minimalnych
  • wygodna obsługa emerytalna oraz bankowa w jednym banku
  • możliwość obserwacji systemu transakcyjnego
  • możliwość efektywnego gromadzenia środków wypłacanych po przejściu na emeryturę

Aktywuj mIKE


III filar w polskim systemie emerytalnym, to szansa dla każdego z nas, aby samodzielnie kumulować oszczędności, które następnie wykorzystamy, jako dodatek do normalnych świadczeń emerytalnych.

mIKE daje Ci możliwość wybrania zróżnicowanych form oszczędzania, zarówno poprzez lokaty, ubezpieczenia, fundusze, akcje i wszystkie inne metody inwestycyjne, z jakimi kiedykolwiek miałeś do czynienia.

Formy oszczędzania


Wybierając mIKE w mBanku możesz wybrać taki model oszczędzania, który najbardziej Tobie odpowiada. Do wyboru masz: mIKE lokata, mIKE fundusze oraz mIKE ubezpieczenia.

Lokata

mIKE lokata to indywidualne konto emerytalne, w którym Twoje pieniądze bezpiecznie pomnażają się na lokacie. Bardzo podobna do eMAX'a, jednak odsetki uzbierane od zgromadzonych środków nie podlegają 19 % podatkowi.

Produkt ten jest ściśle dopasowany do Ciebie, ponieważ sam może wybrać model zasilania konta. Może to być jednorazowa akcja, możesz systematycznie przelewać określoną kwotę lub też wpłacić pieniądze, wtedy kiedy Ci to najbardziej odpowiada.

Lokata ta zapewnia Ci bezpieczeństwo, gdyż Twój cały wkład objęty jest gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Co ważne, oprocentowanie tej lokaty nie może być mniejsze niż 80% stawki WIBOR 1M.

Fundusz

mIKE fundusze inwestycyjne mogą zapewnić Ci jeszcze większe zyski, bowiem możesz zainwestować swoje środki nie tylko w strategie bezpieczne, ale także w strategie dynamiczne. Wszystko zależy od Ciebie.

TFI SKARBIEC S.A. daje Ci możliwość zainwestowania pieniędzy w różne fundusze, jednak pierwsza wpłata musi wynieść 400 zł, a każda kolejna co najmniej 100 zł.

Ubezpieczenie

mIKE ubezpieczenia to opcja dzięki której możesz połączyć część inwestycyjną z częścią ochronną. Pieniądze, które wpłacasz powierzane są na indywidualne ubezpieczenie na życie oraz na fundusze, którymi zarządza Generali Życie T.U. S.A.

Do wyboru masz ubezpieczenie na wypadek: śmierci (10 000 zł), nieszczęśliwego wypadku bądź inwalidztwa skutek nieszczęśliwego wypadku (40 000 zł).

Wybierając fundusz inwestycyjny sam decydujesz o jego charakterze. Dla osób, które boją się ryzyka najlepszy będzie fundusz mieszany, który zapewni stabilny zysk. Fundusz inwestycyjny akcji to produkt przeznaczony dla osób, które potrafią utrzymać nerwy na wodzy oraz oczekują wysokich zysków w późniejszym terminie.

Bez podatku " belki"


mIke daje Ci pewność, iż zaraz po osiągnięciu wieku emerytalnego, możesz liczyć na zysk bez podatku "belki", który wynosi aż 19 %!

Wszystkie pieniądze trafią bezpośrednio do Twojej kieszeni. mIKE to nie tylko tani, ale i efektywny sposób pomnażania oszczędności.sposób pomnażania oszczędności.

Opłaty

Indywidualne konto emerytalne to wygodny sposób na tanie inwestowanie, bowiem za założenie oraz prowadzenie konta nic nie płacisz.

Jeżeli chcesz zerwać przedwcześnie umowę, musisz wiedzieć, że od zysków zostanie potrącony 19% podatek oraz opłata manipulacyjna.

To także minimum formalności, gdyż wszystko błyskawicznie i sprawnie możesz wykonać przez internet.

Jak otworzyć mIKE

Aby skorzystać z mIKE musisz mieć konto w mBanku.

Jeśli jeszcze go nie masz, wystarczy kliknąć TUTAJ albo w baner poniżej.


Załóż eKONTOJeśli masz już eKonto i chcesz skorzystać z mIKE, musisz aktywować usługę "Supermarket Funduszy Inwestycyjnych". W tym celu wystarczy kliknąć TUTAJ lub w baner na dole.

Aktywuj mIKE

Najnowsze wpisy premium

Dodaj wpis »

© 2008-2023 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.