mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

mPortfel ze składką jednorazową

Chcesz korzystnie ulokować swój kapitał?


W takim razie mPortfel to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Jak przystało na mBank, także w przypadku tej usługi, liczyć możesz na brak dodatkowych i ukrytych opłat, na totalną prostotę działania oraz możliwość obsługi wszystkiego poprzez internet.

mPortfel to przede wszystkim:


  • tradycyjny i bezpieczny produkt inwestycji, przybierający formę polisy na życie
  • możliwość zainwestowania w ponad dziesiątkę, dokładnie i starannie wyselekcjonowanych funduszy z rynków polskich, jak i tych zagranicznych
  • szansa na uniknięcie opłat, kiedy inwestycja trwa ponad 4 lata
  • możliwość wejścia na rynku przy posiadaniu relatywnie niskiego wkładu, wynoszącego minimalnie 20 tysięcy złotych
  • ograniczenie wszelakich formalności do wymaganego minimum

Czym jest mPortfel?

mPortfel to połączenie klasycznych i innowacyjnych metod inwestowania w jedną, spójną całość. Jest swoistym wymieszaniem korzyści wypływających z produktów takich jak: polisy ubezpieczeniowe oraz szans na znaczne pomnożenie kapitału, dzięki rozwiązaniom w postaci funduszy inwestycyjnych oraz portfela papierów wartościowych.

Poziom ryzyka inwestycji

Każda inwestycja obarczona jest pewną stopą ryzyka. W przypadku mPortfela od mBanku, ryzyko to zostaje rozdzielone i zdywersyfikowane, dzięki specyficznej konstrukcji usługi. Zagrożenie rozłożone jest na kilka podmiotów i jednostek, które doprowadzając do minimalizacji strat. Dzięki temu możesz inwestować o wiele więcej, nie obawiając się, że utracisz oszczędności!

Tylko najlepsze fundusze inwestycyjne

Korzystając z mPortfela uzyskujesz dostęp do narzędzi i profesjonalnej pomocy, dzięki którym będziesz w stanie wskazać dziesięć precyzyjnie wyselekcjonowanych funduszy, w które będziesz chciał zainwestować i które dają największe szanse na zyski. Co więcej, ekspercie z BRE Wealth Managemant SA, dołożą wszelkich starań, aby składniki Twojego portfela i finanse były jak najlepiej dopasowane do rzeczywistej sytuacji mającej miejsce na rynku.

Opłaty i koszty

Kiedy decydujesz się na inwestycje długoterminowe, trwające po kilka lat, wtedy opłaty i prowizje są zdecydowanie niższe. W przypadku inwestycji kilkuletnich, zostajesz natomiast zwolniony z jakichkolwiek opłat! Co więcej, nie musisz płacić zupełni nic za zakup jednostek uczestnictwa oraz możesz według własnego uznania ustalać, jak wysokie będą składki oraz częstotliwość ich opłacania.

Aktywacja

Formalności, jak przystało na mBank w przypadku mPortfela są w pełni ograniczone. Dzięki temu aktywacja zajmuje tylko dwa dni robocze.

Aby móc jej dokonać, należy skontaktować się z Opiekunami Klienta klikając w baner na dole:

Najnowsze wpisy premium

Dodaj wpis »

© 2008-2024 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.