mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

eKONTO Opinie - konto osobiste mBank

Konto internetowe bez opłat i z błyskawicznym kredytem?

eKonto w mBank 'u to właśnie darmowe konto internetowe z szybkim kredytem i mnóstwem udogodnień.Załóż eKonto

eKONTO w skrócie:

 • bez opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • brak opłat za przelewy wewnętrzne i zewnętrzne *
 • brak wymaganej minimalnej i regularnej wpłaty,
 • karta debetowa do płatności bezgotówkowych i wypłat z bankomatów,
 • blisko 4800 bankomatów bez prowizji sieci Euronet, Cash4You i BZ WBK,
 • linia kredytowa do 50 000 zł z malejącym oprocentowaniem,
 • eKARTA oraz usługa mTRANSFER do bezpiecznych zakupów w Internecie,
 • dostęp do rachunku on-line 24h/dobę przez Internet i telefon,
 • wygodne i bezpieczne zatwierdzanie transakcji hasłami smsowymi.
 • możliwość skorzystania z usługi Pakiet, która umożliwia Ci obsługę przez ekspertów z MultiBanku
 • możliwość korzystania z licznych rabatów przygotowanych przez sklepy współpracujące z mBankiem
 • opcja kredytu odnawialnego
 • błyskawiczny kredyt gotówkowy w 15 minut

eKONTO umożliwia:

 • realizację poleceń zapłaty i przelewów na dowolny rachunek,
 • zakup jednostek funduszy inwestycyjnych w zintergowanym Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych,
 • kupno i sprzedaż papierów wartościowych dzięki usłudze eMAKLER.


Załóż eKonto


mBank co chwila udoskonala ofertę eKonta wzbogacając je o różne usługi, jednak niektóre rzeczy pozostają bez zmian.

eKonto to nadal bezpłatne konto internetowe, czyli za otwarcie i prowadzenie rachunku nie są pobierane żadne pieniądze.

Poniżej znajdziesz więcej informacji o eKoncie oraz o jego możliwościach.

Przelewy

Przelewy wewnętrzne i zewnętrzne wykonywane za pomocą internetu lub telefonu są darmowe. Za dokonanie przelewu przez operatora mLini płacimy.

Przelew SORBNET pozwala na przelanie dużych kwot pieniężnych, ponieważ jego kwota nie jest w żaden sposób ograniczona. Opłata za taki przelew wynosi 35 zł, a pieniążki docierają do odbiorcy w ciągu godziny. Niestety nie można korzystać z tego rodzaju przelewu, jeśli odbiorcą jest ZUS bądź Urząd Skarbowy.

Przelew Ekspresowy to przelew, który dociera w ciągu 15 minut do odbiorcy. Przy czym 5000 zł to maksymalna kwota przelewu. Można wykonać tylko jeden przelew dziennie. Firma która, obsługuje tą transakcję to Blue Media S.A. Za tą usługę pobierana jest opłata i wynosi 5 zł przez Internet lub 10 zł przez mLinię.

Przelew SEPA to przelew, dzięki któremu właściciel konta może przekazać pieniądze na konto bankowe w innym kraju Unii Europejskiej, Islandii, Lichtensteinie lub Norwegii, bądź przelew na konto właściciela z banku zagranicznego w/w krajów. Za wykonany przelew pobierana jest opłata w wysokości 5 zł.


Usługa Pakiet

Nowością jest możliwość wybrania usługi Pakiet, która umożliwia kontrolowanie swojego rachunku, wypłat oraz wpłat pieniędzy na eKONTO w placówkach MultiBanku.

Do wyboru są 3 opcje: Intensive, Classic oraz Active. Wybierając jeden z powyższych pakietów, możesz liczyć na pomoc eksperta w placówce bądź u siebie w domu. Ponadto, dzięki tym pakietom możesz uzyskać bezpłatny pakiet ubezpieczeń podróżnych oraz inne dodatkowe usługi w promocyjnych cenach oraz na preferencyjnych warunkach. Takich jak: wpłaty i wypłaty większych kwot w PLN, USD oraz Euro.

Rodzaj pakietu uzależniony jest od stanu Twojego konta i od tego, jakie masz miesięczne przychody. Przy czym, jeśli posiadasz wpływy w wysokości minimum 2 tysięcy miesięcznie, koszt pakietu Active to tylko 5 zł miesięcznie. Dzięki pakietom możesz zyskać naprawdę dużo.

Koszt pakietu Intensive i Classic to 0 zł, ale pod pewnym warunkiem. W przypadku pakietu Classic musisz zasilić konto kwotą 5 tys. miesięcznie, bądź zgromadzić środki na koncie w wysokości 100 000 zł. W pakiecie Intesive miesięczna wplata musi wynosić 12 tysięcy lub zgromadzone aktywa muszą wynieść minimum 200 000 zł.


Karty

Do rachunku dołączona jest karta debetowa na bardzo korzystnych warunkach. Za wydanie i odnowienie karty nic nie płacisz.

Masz do wyboru kilka kart, dzięki którym możesz wybierać pieniądze z ponad 4800 bezpłatnych bankomatów w całej Polsce, do jakich należą BZ WBK, Cash4You, eCard, Euronet i ze wszystkich za granicą.

Oprócz tego, jeśli aktywujesz usługę „ Wypłaty ze wszystkich bankomatów” za 5 zł miesięcznie, możesz wyciągać gotówkę z każdego bankomatu bez prowizji.

Więcej na temat kart znajdziesz w dziale poświęconym specjalnie kartą.


Dostęp do konta

Swoje konto masz dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku za pośrednictwem łącza internetowego lub przez mLinię. Sprawdzasz stan konta oraz wykonane transakcję kiedy tylko chcesz. Również wykonujesz przelewy wtedy, kiedy jest Ci to potrzebne.


Kredyty

Posiadając eKONTO możesz wziąć kredyt gotówkowy, a pieniądze z kredytu przelane mogą być na Twój rachunek już w ciągu 15 minut – czyli niewiarygodnie szybko.

W przypadku nie przewidzianych wypadków, posiadając eKonto możesz skorzystać z opcji kredytu odnawialnego, który sprawia, że masz stały dostęp do dodatkowych pieniędzy. Co ważne, im wyższa kwota kredytu, tym niższe odsetki.


Liczne rabaty

eKONTO daje Ci możliwość skorzystania z licznych rabatów, które zostały przygotowane przez sklepy partnerskie mBanku. Wystarczy, że zapłacisz za towar jedną z karty debetowych lub kredytowych, jakie proponuje Ci mBank.

Listę sklepów, rabatów oraz akcje specjalne znajdziesz na stronie firmowej mBanku. Co więcej, sklepy partnerskie w których możesz dokonywać zakupów z rabatem oznakowane są logiem mBanku.


Internet do eKonta

Teraz Twoje konto może zostać wzbogacone o Internet w sieci Play. Zostaje Ci udostępniony modem Huawei e173U-2, którego miesięczny transfer danych wynosi 3 GB, a prędkość transferu to 1 Mbit.

Umowa zawierana jest na 18 miesięcy i jest w formie lesaingu. Opłata raty miesięcznej wynosi 35 zł, a opłata wstępna pobierana na samym początku to 12 zł. Aby móc skorzystać z oferty musisz mieć aktywną " Ofertę dla Ciebie".


Inwestowanie

eKonto daje Ci możliwość inwestowania pieniędzy w fundusze inwestycyjne, które możesz kupić oraz sprzedać bez prowizji. Możesz korzystać z usługi eMakler, w której zlecasz zadania 24 godziny na dobę. Masz okazję do kupna i sprzedaży papierów wartościowych oraz kontraktów terminowych WIG 20. Możesz kupować akcje na rynku pierwotnym i co ważne, masz dostęp do notowań, wykresów oraz analiz przez internet.


Inne usługi dodatkowe


eKonto to także inne usługi dodatkowe w bardzo korzystnej cenie. Możesz skorzystać z ubezpieczenia mieszkania, samochodu oraz życia.

Jak założyć eKonto?

Wystarczy, że wypełnisz wniosek klikając TUTAJ lub w link poniżej. Wtedy zadzwoni do Ciebie kurier i umówi się z Tobą na dostarczenie umowy.

Możesz również założyć konto przez mLinię lub udać się do najbliższego oddziału i tam złożyć wniosek.

Aktywujesz konto – aktywacja dołączona jest do umowy. Postępuj według instrukcji. Nadany zostaje Ci numer klienta. Ciesz się ze swojego konta internetowego.


Aby założyć eKONTO wystarczy kliknąć
>>> tutaj <<<

Najnowsze wpisy premium

Dodaj wpis »

© 2008-2024 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.