mbank kurs inwestowania w nieruchomości
mbank

Błyskawiczny kredyt gotówkowy online


Kredyt gotówkowy w mBank online to świetne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz szybko gotówki i to bez wychodzenia z domu. Nie musisz mieć nawet konta w mBanku, by z niego skorzystać.

Uwaga!

Niższe oprocentowania kredytu tylko do 30.04.2013 r.


Kredyt gotówkowy w skrócie:

  • dotyczy kwot 500 – 100 000zł
  • online - kredyt załatwiany bez wychodzenia z domu
  • okres spłaty 3-84 miesiące

  • przeznaczony na dowolny cel

  • decyzja kredytowa nawet w ciągu 15 minut

  • niski koszt kredytu

  • spłata rozłożona na niskie raty

  • brak ukrytych opłat


Kredyt gotówkowy


Kto może ubiegać się o kredyt gotówkowy w mBanku?

Kredyt gotówkowy może otrzymać zarówno osoba, która już korzystała z usług mBanku, jak i nowy klient. O kredyt możesz też wnioskować z inną osobą, która nie musi być ani klientem mBanku, ani też Twoim krewnym.


Koszt kredytu

Oprocentowanie nominalne kredytu przy zmiennej stopie procentowej wynosi 7,99% - 21,25%. Bank nie nalicza opłat ani za rozpatrzenie wniosku kredytowego, ani za wcześniejszą spłatę zobowiązania. Prowizja za udzielnie kredytu może wynosić od 1% do 5% wnioskowanej kwoty.


Spłata kredytu

Spłata kredytu gotówkowego w mBanku na pewno nie będzie dla ciebie zbyt problematyczna. Po przyznaniu kredytu wybierasz odpowiadający Ci okres kredytowania (od 3 do 84 miesięcy), a następnie ustalasz z konsultantem banku, w jakim dniu będziesz spłacać kolejne raty. To jeszcze nie wszystko. W razie potrzeby możesz zdecydować się nawet na trzymiesięczne odroczenie spłaty rat kredytu.


Formalności

Jeśli dotąd nie byłeś klientem mBanku, po złożeniu wniosku zostaniesz drogą elektroniczną poproszony o przedstawienie dokumentów potwierdzających Twoje dochody. Możesz wysłać je e-mailem. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej musisz jedynie dokonać niewielkiego przelewu (1 zł) na wskazany rachunek – w ten sposób zawierana jest elektroniczna umowa kredytowa.

Jeśli jesteś już klientem mBanku, możesz złożyć wniosek o kredyt online. Zaraz po tym wnioskowana kwota kredytu trafi na Twoje konto.


Wniosek o kredyt gotówkowy

(przekierowanie na stronę mBanku)


Najnowsze wpisy premium

Dodaj wpis »

© 2008-2024 by Łukasz Jarzembowski - e-biznes polityka prywatności
Serwis www.znamBank.pl oraz jego podserwisy nie jest podmiotem powiązanym z bankiem www.mBank.com.pl.