Podwójna ilość mil w programie Miles and More

O programie Miles & More pisałam już jakiś czas temu. Pozwala on na gromadzenie mil za pomocą karty MasterCard Miles & More od mBanku i wymienianie ich na nagrody. Mile wykorzystujemy na podwyższenie klasy przelotu, bilety lotnicze, pobyt w hotelu, nagrody rzeczowe i wiele więcej.

mBank uruchomił teraz promocję, która daje nam dwa razy więcej mil za płatności kartą w okresie od 1 do 31 października 2012 roku. Czyli za każde wydane 5zł dostajemy nie jedną a dwie mile w przypadku karty MasterCard Miles & More, a w przypadku karty Premium za każde wydane 3zł na nasze konto wpływają dwie mile zamiast jednej.

Dodatkowe mile dostajemy kiedy wykonamy transakcję bonusową w czasie trwania promocji. Za transakcje bonusowe uznawana jest płatność przez internet, telefon lub zamówienie pocztowe, bez fizycznego okazywania karty Miles & More. Nie liczą się przelewy z rachunku karty, płatność mTransferem i transakcje Quasi Cash.

Nie musisz posiadać konta osobistego w mBanku, aby móc posiadać kartę MasterCard Miles & More lub Miles & More Premium. Płacić nią możesz za codzienne zakupy, a każde wydane 5zł (w przypadku karty Premium 3zł) otrzymujesz mile. Na start program daje Ci do 6 tysięcy mil za darmo.

Przenosząc kartę z innego banku, nie płacisz nic za jej wydanie. Przez pierwsze 12 miesięcy, Twoja karta będzie posiadała atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 9,9%. Dodatkowo dzięki karcie możesz korzystać z programu rabatowego oszczędzając nawet 55% na zakupach w sklepach partnerów akcji.

Podróżujecie samolotem? Myślicie, że taka promocja jest atrakcyjna? Piszcie! : )

Znalezione dzięki:

  • mastercard miles & more i lataj za darmo

 

Podobne wpisy:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>