Konto dla młodych

eKonto dla młodych w mBank to konto studenckie, na które najczęściej decydują się młodzi ludzie.

Niskie lub zerowe opłaty, ogromne możliwości oraz wygoda wpłacania i wypłacania pieniędzy to najważniejsze powody, które wpływają na zainteresowanie nim.

Konto dla młodych w pigułce:

  • całkowicie darmowe prowadzenie konta
  •  bezpłatne wypłaty nie tylko w bankomatach mBanku, lecz we wszystkich, przez cały rok
  • darmowe wypłaty poza granicami kraju, bez dodatkowych opłat i prowizji
  • łatwe dokonywanie zakupów prze Internet
  •  przelewy internetowe za 0 zł
  • atrakcyjna karta zbliżeniowa
  • profesjonalna pomoc ze strony banku

Konto studenckie to idealne rozwiązanie dla osób w wieku od 18 do 26 lat, szukających konta bankowego dla siebie. Dzięki wygodnym warunkom umowy oraz bezpłatnej możliwości korzystania z wielu funkcji, to konto wybierane jest przez coraz więcej młodzieży.

Wpłaty
Posiadając eKonto dla młodych, wpłatę można dokonać w każdym wpłatomacie należącym do banku. Jest to rozwiązanie bezpłatne, zajmujące maksymalnie kilka minut, a dające pewność, że wciągu kilku godzin pieniądze znajdą się na koncie.

Oprocentowanie
Oprocentowanie konta dla młodych w mBanku wynosi maksymalnie 3%, jednak zdecydowanie bardziej korzystne warunki możesz otrzymać, jeżeli połączysz swoje konto dodatkowo z kontem oszczędnościowym eMax Plus, gdzie oprocentowanie może być równe aż 5% w skali roku!


Opłaty
Otwarcie i prowadzenie konta nie wiąże się z koniecznością dokonywania jakichkolwiek opłat, podobnie jak dokonywanie standardowych przelewów oraz wpłacanie pieniędzy na własny rachunek. Co więcej, przez pierwszy rok posiadasz możliwość darmowego korzystania z wszystkich bankomatów w Polsce!

Rachunki
Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś otworzył kolejny rachunek. Wystarczy podpisanie wniosku, aby cieszyć się możliwościami, jakie gwarantuje mBank. Wygodnym rozwiązaniem jest dodatkowe otworzenie konta oszczędnościowego, które gwarantuje swoim młodym klientom całkiem atrakcyjne oprocentowanie.

Usługi

Konto dla młodych to nie tylko podstawowe usługi i możliwości. To także zdecydowanie więcej dodatkowych funkcji, które pozwalają zaoszczędzić bardzo dużo czasu oraz pieniędzy. Zapoznaj się z ubezpieczeniem zdrowotnym, samochodowym czy podróżniczym, gwarantującym Ci wygodne warunki oraz całkowitą wygodę.


Jak założyć Konto dla młodych w mBanku?

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku internetowego (dostępnego TU), który z łatwością można znaleźć na stronie mBanku. Podpisanie umowy może nastąpić na trzy sposoby: elektronicznie, poprzez otrzymanie wniosku jako przesyłki kurierskiej oraz w jednym z punktów banku.

 

 Załóż eKonto dla młodych