mLokata

Czym jest mLokata?

mLokata to oferta finansowa mBanku skierowana do klientów posiadających konta w tej instytucji lub tych, którzy dopiero zamierzają otworzyć w mBanku rachunek oszczędnościowy. Lokata wiąże się z tak zwanym zamrożeniem oszczędności na uzgodniony termin. W zamian mBank proponuje wyższe oprocentowanie ulokowanych pieniędzy niż ma to miejsce na zwykłym rachunku oszczędnościowym (ROR). Klient banku ma do wyboru zwykłą mLokatę lub mLokatę Progres.

Atuty mLokaty:

  • bardzo proste założenie lokaty w mBanku przez infolinię lub przez internet
  • czytelne zasady obsługi i utrzymania mlokaty
  • kilka wariantów związanych z czasem trwania lokaty
  • atrakcyjne oprocentowanie nawet do 4,4% w skali roku
  • minimalna kwota lokaty: 500 pln
  • brak opłat za otwarcie i prowadzenie lokaty

Oprocentowanie
Niewątpliwym atutem oferty o nazwie mLokata jest uzyskanie oszczędności aż do 4,4% w skali roku przy jednoczesnym małym wkładzie. Minimalna kwota lokaty wynosi bowiem tylko 500 zł.

Wybierając ofertę mBanku klient zarabia na lokacie zdecydowanie więcej niż na zwykłym rachunku oszczędnościowym, co jest oczywiście najważniejszym parametrem. Klienci mają do wyboru zwykłą mLokatę, gdzie oprocentowanie lokaty 2 miesięcznej wynosi 3,50%, 3 miesięcznej – 3,80%, 4 miesięcznej -3,90%, 6 miesięcznej – 4,00% 9 miesięcznej – 4,20%, 12 miesięcznej – 4,40%, a także mLokatę Progres, na warunkach specjalnych.

Ta szczególna oferta gwarantuje oszczędność przy lokacie 3 miesięcznej 5,00%, 6 miesięcznej 6,00% natomiast przy depozycie rocznych oprocentowanie wynosi aż 9,00%.

Warunki
Decydując się na utworzenie lokaty, klient określa kwotę lokaty, która ma pracować na pomnożenie jego zysków, a także określa czas trwania lokaty, od dwóch miesięcy do jednego roku według swoich preferencji.

Aby utworzyć lokatę, na koncie klienta banku musi znajdować się minimum 500 zł. Wycofanie środków przed upływem wygaśnięcia umowy skutkuje rozwiązaniem umowy.

Co ważne, klienci, którzy posiadają aktywa w wysokości 100 000 zł mogą negocjować z mBankiem oprocentowanie depozytów. Można dokonać tego przez mLinie.

Jak załóżyć mLokatę
Lokaty w mBanku zakłada się w bardzo prosty sposób. Istnieją ku temu dwie drogi:

  • Wystarczy zadzwonić na infolinię i złożyć dyspozycję założenia wybranej lokaty.
  • Drugi sposób jest jeszcze łatwiejszy. Mając elektroniczny rachunek oszczędnościowy w mBanku, wystarczy zalogować się na swoje konto po czym wejść w zakładkę ?lokaty? i wypełnić formularz.

Jeśli jeszcze nie masz konta, a chcesz skorzystać z mLokaty, wejdź TUTAJ i wypełnij wniosek.

 

Załóż lokatę teraz!

Znalezione dzięki:

  • oszczędzaj z mlokatą