mBank – oferta

Oferta mBanku jest niezwykle bogata i zróżnicowana. Jednocześnie elastyczna oraz idealnie dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta.

mBank działający już od ponad12 lat,  proponuje swoim klientom takie produkty, jak: konta osobiste, konto firmowe, konta walutowe oraz oszczędnościowe. Dodatkowo mBank to wysoko oprocentowane lokaty, tanie kredyty oraz inwestycje na GPW.

Konto osobiste w mBank to przede wszystkim eKonto, za którego otwarcie i prowadzenie nic nie płacisz. To konto bez zbędnych ograniczeń. Możesz do niego założyć rachunek oszczędnościowy eMAX, bądź eMAX plus. Konto oszczędnościowe eMax to tylko 1% w skali roku, jednakże konto eMax Plus to aż 5 % dodatkowego zysku.

Inne konta osobiste to eKonto dla młodych (konto studenckie) oraz izzyKonto czyli konto młodzieżowe dla osób w wieku 13- 18 lat z oprocentowanie 0,7 % w skali roku.

w mBanku możesz oszczędzać pieniądze zakładając lokaty, których oprocentowanie wynosi do 4, 4 % (mLokata) lub do 9 % ( mLokata progres) w skali roku. Odnajdziesz tu lokaty strukturyzowane, które posiadają 100% ochrony kapitału. Co więcej, w mBanku możesz skorzystać z usługi eMakler, w której kupujesz i sprzedajesz papiery wartościowe 24 godziny na dobę.

W tym banku możesz uzyskać błyskawiczny kredyt gotówkowy – tylko w 15 minut do 100 000 zł. Ponadto, otrzymasz tu kredy hipoteczny – „mPlan hipoteczny”, w którym czas spłaty kredytu wynosi nawet do 40 lat. mBank to także miejsce, w którym otrzymasz kredyt samochodowy oraz kredyt na zakup papierów wartościowych aż do 900 EUR.

mBank to także karty kredytowe oraz debetowe, dzięki którym możesz robić zakupy aż do 55 % taniej. W ofercie znajduje się również karta kredytowa World MasterCard Miles &More, która pozwala Ci zbierać mile i wymieniać je na bilety lotnicze lub inne nagrody.