Płatności zbliżeniowe – możesz otrzymać aż 100 zł

Nowa usługa wprowadzona przez mBank przy współpracy z T-Mobiele stała się prawdziwym hitem płatniczym. Tera abonenci T-Mobile, którzy dodatkowo korzystają z usług mBanku – mogą dokonywać płatności za pomocą telefonu.

Jednym z nowoczesnych narzędzi na rynku płatniczym jest uruchomienie przez mBank usługi płatności mobilnych w technologii zbliżeniowej NFC. Z oferty na razie korzystać mogą klienci sieci T-Mobile. Rozwiązanie to polega na połączeniu karty SIM w telefonie z kartą debetową wydawaną do bezpłatnego rachunku eKonto, dzięki czemu telefon automatycznie przejmuje funkcje karty płatniczej.

 

Gdzie można płacić i od jakiej kwoty?

Dzięki temu rozwiązaniu nawet za najmniejsze codzienne zakupy klienci mBanku i T-Mobile mogą zapłacić zbliżeniowo i ? co ważniejsze – wcale nie muszą mieć przy sobie portfela, a często zbędna okazuje się także karta płatnicza. Chcąc skorzystać z tej możliwości wystarczy posiadać telefon z modułem NFC i aplikacją MyWallet od T-Mobile. W aparacie umieszczona jest specjalna karta SIM, na której zdalnie instalowana jest karta debetowa, powiązana z kontem osobistym mBanku, czyli eKontem. Karta ta umożliwia realizowanie płatności zarówno przez Internet, jak i odpowiednio zmodyfikowany telefon w sieci T-Mobile.

 

Jakie opłaty?

Warto podkreślić, że zamówienie i korzystanie z karty debetowej, powiązanej z kartą SIM sieci T-Mobile, jest całkowicie bezpłatne. Fakt ten z całą pewnością korzystnie wpływa na zainteresowanie nowatorskim narzędziem finansowo-płatniczym. Bezpłatne jest także otwarcie i prowadzenie rachunku eKonto w mBanku.

 

10% zwrotu za zakupy

Godny uwagi jest także fakt, iż wszyscy nowi klienci mBanku, na konto których wpływać będzie co miesiąc kwota nie mniejsza aniżeli 1000 złotych, otrzymają 10 proc. zwrotu wartości każdej transakcji bezgotówkowej, aczkolwiek należy pamiętać, co w praktyce oznacza, że łączny zwrot może wynieść nawet 180 zł w ciągu pół roku. Promocją tą zostanie również objętych pierwszych 500 obecnych klientów mBanku, którzy wgrają kartę MasterCard Debit PaySIM na swój telefon w sieci T-Mobile.

 

100 zł dla nowych klientów

Specjalna oferta przygotowana została także dla nowych klientów mBanku, którzy wyrażą chęć korzystania z płatności NFC. Osoby, które kupią telefon wyposażony w moduł NFC w sieci T-Mobile oraz otwierając eKonto w mBanku, debetową kartę SIM otrzymają bez żadnych opłat. Co ważniejsze, otwarcie konta oraz wgranie karty SIM w telefon zostanie premiowane kwotą 50 zł, a po dokonaniu trzech transakcji bank przyzna następne 50 zł. W efekcie nowi klienci mogą zarobić nawet 100 zł., a przy tym zyskać nowatorskie i wygodne narzędzie płatnicze.

 

Jak zacząć korzystać z usługi?

Dla posiadaczy eKonta
W przypadku klientów mBanku niezbędne jest posiadanie telefonu NFC z kartą SIM NFC w sieci T-Mobile oraz uruchomienie usługi MyWallet , następnie należy złożyć wniosek o kartę MasterCard Debit PaySIM, korzystając z aplikacji umieszczonych na stronach banku, za pośrednictwem mLinii lub bezpośrednio w stacjonarnym oddziale mBanku. Karta znajdzie się w telefonie nie później niż w ciągu kwadransa, od aktywacji momentu w serwisie banku.

Dla osób, które nie posiadają eKonta
Natomiast osoby, które nie są jeszcze klientami mBanku, powinny w pierwszej kolejności złożyć wniosek o założenie eKonta – rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w mBanku.
Aby tego dokonać wystarczy kliknąć tutaj albo w baner na dole:

 

 

Podobne wpisy:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>