Nowy mBank już w pierwszym kwartale 2013 roku

mBank chce stać się najnowocześniejszym bankiem na świecie, dlatego w 2013 roku zostanie uruchomiony nowy mBank. Szczerze mówiąc pomimo założeń banku daleko mu do najnowocześniejszego na świecie, ale prężnie stara się nadgonić nowoczesne techniki zagranicznych banków. Nie mniej bank ten wprowadza wiele innowacji, które na pewno poprawią jego pozycje wśród konkurencyjnych banków.

mBank stara się zaproponować, jak najlepsze produkty dopasowane do wymogów konsumenta oraz próbuje wzbogacić swoją ofertę o nowsze rozwiązania.

Jak powiedział kiedyś Einstein „Jeżeli nie potrafisz wytłumaczyć czegoś w prosty sposób, to znaczy, że tak naprawdę tego nie rozumiesz”. Kierując się słowami znanego fizyka, mBank stawia na prostotę przekazu informacji, gdzie większość jego konkurentów nie do końca objaśnia działanie swoich produktów. Bank w prosty sposób stara się przekazać istotę produktu i zapewnia pomoc klientom poprzez swoich pracowników. mBankowi zależy też na tym, aby jego klienci mieli łatwy i szybki dostęp do swojego konta osobistego i rachunków. Planuje on też wprowadzić funkcje, dzięki której dowiemy się, gdzie naszą kartą zapłacimy taniej oraz gdzie skorzystamy z rabatu.

Kontakt z doradcą zazwyczaj odbywa się e-mailowo lub telefonicznie, a jeżeli chcielibyśmy widzieć swojego rozmówce musielibyśmy udać się do oddziału banku. mBank chce zastosować nowy sposób komunikacji z pracownikiem banku poprzez Video rozmowy. Pozwoli nam to na rozwiązywanie większej ilości spraw, takich jak: wypełnianie wszelkich formularzy czy wyjaśnienie funkcji mobilnej mBanku.

mBank rozpowszechnia swoje filmy na YouTube ? są to nie tylko reklamy, ale i spotkania promocyjne tego banku. Ma to spowodować większe zainteresowanie wśród młodzieży oraz pokazać rozwój banku. Nowy mBank chce dotrzeć do swoich odbiorców również poprzez portale społecznościowe typu Facebook, Twitter, Blip czy Google+. Na tych stronach będziemy mogli dodać bank do znajomych i poprzez to ułatwimy mu ustalenie odpowiedniej oferty dla nas.

mBank dawał już mobilny dostęp do swoich usług, ale dzięki uaktualnieniom zostanie wprowadzona wersja banku odpowiadająca rozwijającej się technologii. Poprzez korzystanie z serwisu transakcyjnego na tablecie czy smartfonie, eKonto i inne usługi banku będą dostępne dla nas w każdym miejscu i czasie, a wystarczy tylko dostęp do internetu.

Oczywiście w nowym banku nie może zabraknąć zniżek i rabatów, bo przecież każdy woli płacić mniej, jeżeli ma taka możliwość. Już od jakiegoś czasu, dzięki posiadaniu konta osobistego wraz z kartą od mBanku możemy korzystać ze zniżek w sklepach partnerskich. Teraz poprzez Facebooka, mBank szybciej powiadomi swoich klientów o nowych akcjach promocyjnych i licznych rabatach.

Z niecierpliwością czekamy na te zmiany, a to czy nowy mBank będzie rzeczywiście lepszy okaże się po całkowitym wprowadzeniu go na rynek. Na pewno stanie się on czymś unikalnym, ale pamiętajmy że konkurencja nie śpi, a Alior Sync jest jednak groźnym przeciwnikiem.

Co Wy sądzicie o pewności siebie mBanku? Są jakieś udogodnienia, które chcielibyście zobaczyć w nowym mBanku?

 

Podobne wpisy:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>