mBank mobile – korzystna usługa?

Posiadanie konta osobistego w mBanku opłaca się coraz bardziej. Czy wiedziałes, że mBank prowadzi własną sieć komórkową?

mBank mobile to  świetna oferta dla posiadaczy eKonta, ponieważ korzystając z usług banku możesz zyskać darmowe minuty do wszystkich sieci. To ile minut otrzymasz, uzależnione jest od wydatków na rozmowy, Twoich comiesięcznych wypłat dokonanych za pomocą karty oraz to czy posiadasz kredyty w banku. Za wydane 500zł za pomocą karty oraz za każdy kolejny kredyt gotówkowy dostajesz 10 darmowych minut od mBanku.

Mamy do wyboru trzy rodzaje starterów:

  1. Starter długi kupujemy za 49zł i opłacamy przesyłkę, a na koncie znajduje się zaledwie 5zł  – aczkolwiek rachunek ważny jest 370 dni. Nie trzeba w takim razie doładowywać konta co miesiąc, aby przedłużać jego ważność.
  2. Starter szeroki kosztuje nas 10zł, na koncie znajduje się 10zł na usługi w sieci mBank mobile, ale konto ważne jest tylko 30 dni na połączenia wychodzące i 60 dni na połączenia przychodzące. Każde doładowanie przedłuża okres ważności.
  3. Starter płaski kupujemy za 19zł, na naszym koncie znajduje się 10zł na usługi w mBank mobile, a konto ważne jest 30/60 dni – na połączenia wychodzące/przychodzące.

Koszty usług w każdym starterze również się różnią. Wszelkie koszty znajdziesz w tabeli poniżej.

Cennik ważny do 02.01.2013r.

mBank przewiduje również różnego rodzaju promocje i pakiety.

Pakiet internetowy przydaje nam się, kiedy chcemy zarządzać swoim kontem, a jesteśmy z dala od domu. Wtedy dostęp do internetu i systemu transakcyjnego zapewnia nam nasz telefon komórkowy. Internet przydaje się też do sprawdzenia różnych informacji jak rozkład autobusu czy rezerwację biletów do kina. Aby korzystać z pakietu, trzeba aktywować usługę GPRS i skonfigurować telefon.

Możemy zakupić następujące pakiety internetowe:

  • 100MB za 5zł
  • 250MB za 10zł
  • 1GB za 25zł

Wszystkie pakiety są ważne przez 30dni.

Polecając mBank mobile zyskujemy 10% doładowania z poleconego numeru. Czyli np. jeżeli osoba, której poleciłeś skorzystanie z usług operatora sieci mBank doładuje konto za 50zł, Ty otrzymujesz 5zł doładowania na swoje konto. Usługa nosi nazwę się mDealer.

Jak sądzicie czy opłaca się zakupić numer w mBank mobile? Widzicie tego operatora jako głównego czy jako dodatkowy numer i udogodnienie do eKonta?

 

Podobne wpisy:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>