mBank rozwija płatności mobilnych NFC

 

Największy w Polsce wirtualny bank aktywnie inwestuje w technologię płatności NFC, dzięki której za codzienne zakupy będzie można zapłacić smartphonem. Działania te realizowane są z myślą o klientach, których wymagania w zakresie wygody i bezpieczeństwa wzrastają praktycznie z każdym dniem. Jest to zadanie realizowane wspólnie z T-Mobile oraz MasterCard. Ogólnie rzecz ujmując, karta SIM w telefonie zostaje połączona z kartą debetową wydawaną do rachunku eKonto, czego efektem jest możliwość regulowania należności z wykorzystaniem telefonu. Warto podkreślić, że mbank przygotował też specjalną ofertę dla nowych klientów, którzy zamierzają skorzystać z tej nowoczesnej alternatywy.

Płatności mobilne w technologii NFC stają się coraz popularniejsze i z każdym dniem znajdują kolejnych zwolenników. W listopadzie br. z alternatywy tej będą mogli skorzystać klienci mBanku, którzy jednocześnie są abonentami operatora sieci komórkowej T-Mobile. Jedynym niezbędnym narzędziem umożliwiającym regulowanie należności w sposób zbliżeniowy jest telefon z modułem NFC i aplikacją T-Wallet od T-Mobile.

Ogólnie wiadomo, że mBank od wielu lat angażuje się w rozwój nowoczesnych form płatności. W technologii zbliżeniowej wydawane są dzisiaj zarówno karty debetowe, jak i kredytowe mBanku, także w postaci breloków czy mikro-kart do zegarków z funkcją zbliżeniową. W 2011 r. mbank przeprowadził pilotaż płatności NFC dla użytkowników telefonów iPhone, działania te zakończyły się pełnym sukcesem i pozwoliły finansistom na szeroko rozumianą modernizację produktów mBanku w zakresie płatności.

 

Jak skorzystać z oferty?

Chcąc skorzystać z oferty mbanku, należy w aparacie telefonicznym umieścić specjalną kartę SIM, na której zostanie zainstalowana karta debetowa do rachunku bieżącego w mBanku ? eKonta. Karta ta pozwoli również realizować płatności przez Internet i telefon, co w praktyce oznacza, że jej możliwości są bardzo szerokie.

 

Opłaty za korzystanie?

Zamówienie i korzystanie z karty debetowej, powiązanej z kartą SIM sieci T-Mobile,jest bezpłatne, podobnie jak otwarcie i prowadzenie rachunku eKonto w mBanku, które także jest całkowicie wolne od jakichkolwiek opłat.

 

mBank odda Ci do 10 % wartości od zakupów

Istotny jest także fakt, iż klienci, których miesięczny wpływ na konto wyniesie co najmniej 1000 zł, będą otrzymywali 10 proc. zwrotu wartości każdej transakcji wykonanej telefonem (łącznie zwrot może wynieść nawet 180 zł w ciągu 6 miesięcy).

 

Promocja dla nowych klientów

Specjalna oferta czeka także na nowych klientów, którzy chcą korzystać z płatności NFC. Kupując telefon wyposażony w moduł NFC w T-Mobile oraz otwierając eKonto w mBanku, debetową kartę SIM otrzymają oni bezpłatnie. Ponadto otwarcie konta będzie premiowane kwotą 50 zł, a po dokonaniu trzech transakcji nowym telefonem, bank przyzna następne 50 zł.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z usługi – potrzebujesz darmowego eKonta.

Wniosek o otwarcie eKonta – przekierowanie na stronę mBanku

 

Podobne wpisy:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>