Lataj za darmo dzięki karcie MasterCard

Kto by nie chciał podróżować taniej czy nawet dostać darmowe bilety? Na przykład robić zakupy za pomocą karty i zbierać za to zniżki na bilety lotnicze? Teraz jest taka możliwość.

Jeżeli jesteś klientem jednego ogniwa z BRE Banku czyli mBanku lub MultiBanku możesz skorzystać z ofert jaką jest karta płatnicza MasterCard Miles & More. Wykonując transakcji bezgotówkowej za pomocą karty zbierasz mile, które później wymieniasz na darmowe bilety lotnicze.

Karta wydawana przez mBank oraz MultiBank na sam początek daje wam 4 tys. mil. Im więcej korzystasz z karty tym większą ilość mil zdobywasz. Za każde wydane 5zł otrzymujesz jedną milę. Za wydanie karty płacimy 10zł, a za rok użytkowania pobierana jest opłata w wysokości 200zł, znoszona jest ona jednak jeżeli wykonamy w sumie 120 transakcji lub kwota ogólna wykonanych płatności wyniesie 18tys.

Dostępna jest również karta MasterCard Miles & More Premium, a opłata za nią to aż 600zł rocznie, a żeby nie płacić tej kwoty trzeba albo wykonać 120 transakcji w ciągu roku albo wydać za jej pomocą 60tys złotych. Jednakże na start dostajemy 6 tys. mil a jedną milę dostajemy za każde wydane 3zł.


Tak więc, aby otrzymać darmowy bilet musimy uzyskać co najmniej 10 tys. mil ? wtedy możemy polecieć do Wiednia za darmo. Aby dostać bilet do Paryża czy Rzymu musimy mieć 30 tys. mil.

Mile możemy wymieniać także na inne produkty takie jak śniadanie w hotelu czy pobyt w nim.

Jeżeli zatem robimy zakupy kartą warto zaopatrzyć się w tą z programem Miles & More, bo zyskujemy dzięki niej atrakcyjne możliwości.

Znalezione dzięki:

  • MasterCard Miles & More i lataj za darmo!

 

Podobne wpisy:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>