Weź kredyt bez wychodzenia z domu

Znów zostajemy zaskoczeni przez mBank świetną ofertą kredytu. Nie musisz być nawet klientem banku, żeby otrzymać kredyt gotówkowy.

Do tej pory, aby wziąć pożyczkę bez wychodzenia z domu, trzeba było być klientem z Ofertą dla Ciebie. mBank jednak to zmienił. Teraz nie ważne jest, jak długo posiadasz eKONTO czy dopiero zamierzasz je założyć, wystarczy że masz dostęp do internetu i klikniesz parę razy myszką.

„Myszka załatwi Ci kredyt w wysokości do 20 000 PLN i to bez wychodzenia z domu (kwota nie dotyczy klientów z Ofertą dla Ciebie). Wszystko załatwiasz przez internet lub mLinię: zawrzesz umowę, a potrzebne dokumenty wysyłasz mailem plikiem PDF.

Będąc nowym klientem możesz wybrać czy pieniądze wpłacone będą na nowe eKONTO czy rachunek w innym banku. Przelew wykonany zostanie nawet w 15 minut od zawarcia umowy.

Jeżeli kwota 20 tys. złotych Ci nie wystarcza, możesz złożyć wniosek przez internet, ale resztę formalności załatwiasz w punkcie naziemnym Aspiro.

Oferta dotyczy kredytu gotówkowego, odnawialnego oraz kart kredytowych.

Macie jakieś doświadczenie z braniem kredytu? Czy taka oferta jest korzystna? Komentujcie! ; )

 

Podobne wpisy:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>