Nowa akcja promocyjna mBanku

mBank co chwile wychodzi z nowymi propozycjami do klientów. Teraz jest to akcja specjalna dotycząca programu rabatowego organizowana na Facebooku pod hasłem „Razem taniej”.

Ta akcja spowodowana jest coraz większą popularnością grupowych zakupów.

Co zrobić aby wziąć udział w promocji?

Trzeba do 16 września 2012 roku, wejść na stronę akcji na Facebooku i wybrać rabat z którego chce się skorzystać. Do wyboru mamy między innymi 20% zniżki w sklepach DUKA oraz 30% zniżki w TOP SECRET.

Ważną informacją jest to, że produkt musi zebrać minimum 1000 chętnych, aby rabat został przyznany. Dlatego warto też powiadomić znajomych o takiej promocji.

Kody rabatowe zostaną wysłane do 18 września br. a ważne będą przez 5 dni (czyli do 23 września 2012r).

Jak skorzystać z uzyskanego rabatu?

Wystarczy, że zrobisz zakupy w wybranym przez siebie sklepie partnera programu rabatowego, a przed dokonaniem transakcji powiadomisz sprzedawcę, że chcesz skorzystać z kodu, który następnie podajesz. Za zakupy musisz zapłacić kartą wydaną przez mBank.

Jak widać warto posiadać konto osobiste w mBanku wraz z kartą płatniczą, ponieważ wiąże się to z tą i wieloma innymi akcjami promocyjnymi.

Co sądzicie o takich promocjach organizowanych przez bank? Korzystaliście już z tego typu rabatów? Podzielcie się tym w komentarzach. ; )

 

Podobne wpisy:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>