LoKUJ gotówkę póki gorąca – mLOKATA w mBanku

W dniach od 14 do 30 września 2012 roku jako klienci mBanku możemy skorzystać z nowej promocji pod nazwą „LoKUJ gotówkę póki gorąca!”. Jest to lokata z oprocentowaniem nawet do 6,5% w skali roku, a umowę podpisujemy na 4, 6 lub 12 miesięcy.

Minimalna kwota to tylko 1 000 PLN, ale muszą to być nowe środki. mBank jako nowe środki uznaje pieniądze, które są nadwyżką na koncie osobistym po 7 września 2012 roku i nie pochodzą one z inwestycji, ani lokat w ramach grupy BRE Bank SA.

Wystarczy, że zalogujesz się w serwisie transakcyjnym mBanku, a w Ofercie dla Ciebie znajdziesz propozycje owej lokaty. Wniosek składasz przez internet lub dzwoniąc na mLinię (801 300 800).

Jeżeli nie masz konta osobistego w mBanku, wystarczy że złożysz wniosek o rachunek eKONTO, a będziesz miał możliwość skorzystania z mLOKATY.

Jest to korzystna propozycja, widzieliście już tą reklamę? A może spotkaliście się z lepszą ofertą niż ta, którą proponuje mBank? Dajcie nam znać! ; )

Znalezione dzięki:

  • mlokata
  • mlokata nawet 6 5% w skali roku

 

Podobne wpisy:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>