Czy warto oszczędzać dzięki rachunkowi mSaver?

Ostatnio mogliśmy usłyszeć o nowej promocji mBanku jaką jest konto mSaver oprocentowane na 9%. Warto jednak dokładnie przyjrzeć się regulaminowi i tabeli oprocentowania.

mSaver to konto oszczędnościowe, które pozwala nam na odkładanie nawet najmniejszych kwot wykonując transakcję kartami debetowymi i kredytowymi, przelewając gotówkę na konto czy wypłacając pieniądze z bankomatu. Do wyboru masz trzy warianty odkładania oszczędnosci:

  • zaokrąglenie do pełnych 10zł (np. kupując rzecz za 34,50zł na konto oszczędnościowe przelewana jest kwota 5,50zł, jeżeli zaś wydamy np. pełne 100zł na konto przelewane jest 5zł);
  • procent od kwoty jaką wybraliśmy, czy wydaliśmyod 1 do 15%;
  • stała kwotaod 3 do 10zł.

Dodatkowo możesz ustalić jedną kwotę, która raz w miesiącu zostanie przelana z konta osobistego na konto oszczędnościowe w mBanku.

Wszystko ładnie, pięknie, ale oczywiście tylko jeżeli przeczytamy regulamin dowiadujemy się, że minimalny przychód miesięczny na konto osobiste musi wynosić 1000zł. Jeżeli zaś na koncie mSaver uzbiera nam się więcej niż 10 000 PLN zostanie nam wyłączone podwyższone oprocentowanie (9%) i zostanie zmniejszone do nominalnego zgodnego z aktualną tabelą na stronie mBanku.

Aby wziąć udział w promocji trzeba od 17 września do 31 grudnia 2012 roku podpisać umowę o nowe eKONTO oraz wypełnić formularz przystąpienia do promocji. Trwa ona 6 miesięcy od momentu zaksięgowania pierwszego wpływu minimum 1000zł na konto osobiste.

mBank planuje wielką kampanie reklamową dotyczącą mSavera, która obejmować ma telewizję, internet, bilbordy, kino i ambienty.

Skorzystacie z tej promocji, czy jednak pozostaniecie przy zwykłym koncie oszczędnościowym?

Znalezione dzięki:

  • msaver
  • msaver 9%
  • lokuj gotówkę
  • msaver oprocentowanie

 

Podobne wpisy:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>