eKonto od mBanku na Gruper.pl

Już szósty raz mBank wystawia swoje konto na portalu Gruper.pl. Zasadniczo chodzi tu o „zakupienie” darmowego konta, a raczej kliknięcie w umieszczony w ofercie link i poprzez niego założenie rachunku.

Oferta polega na tym, że prócz darmowego konta dostajemy na start 100zł od banku, oraz możliwość wypłacania pieniędzy ze wszystkich bankomatów bez prowizji przez 3 pierwsze miesiące. Pierwsze 50zł dostajemy przy podpisywaniu umowy o konto oraz kartę debetową, a drugą premię w wysokości 50zł dostajemy po wykonaniu trzech transakcji za pośrednictwem karty do 31 października br.

Jest to akcja promocyjna, która ma przyciągnąć klientów i moim zdaniem bardzo korzystna dla osób, które planują założyć konto osobiste jakim jest eKonto.

Po zakończeniu 3 miesięcy darmowego korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce musimy pamiętać, aby zlecić wyłączenie usługi, ponieważ może ona zostać automatycznie przedłużona, a jej koszt to 5zł miesięcznie. Niby niewiele, ale po wyłączeniu jej i tak mamy do dyspozycji ponad 4800 darmowych bankomatów: BZ WBK, Cash4You, Euronet i eCard.

Niegdyś mBank był pionierem w dziedzinie sprzedaży ofert bankowych na portalach typu Gruper, ale teraz coraz więcej przedsiębiorców w ten sposób sprzedaje usługi deweloperskie czy finansowe.

Znalezione dzięki:

  • mbank gruper

 

Podobne wpisy:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>