eKonto z Buddą

Hasłem pierwszej w tym roku kampanii mBanku jest: Poczuj jak dobro do Ciebie wraca. Dla klientów, którzy zdecydują się otworzyć ekonto w czasie jej trwania, mBank przewidział nawet 600zł premii rocznie.

Kampania reklamowa przedstawia nam mężczyznę poszukującego w życiu równowagi. Jego mistrzem jest buddyjski mnich, który zachęca tego mężczyznę do otwarcia ekonta w mBanku. Otwierając konto w mBanku, można zyskać nawet do 600 zł premii rocznie 

-mówi koordynator projektu nowej kampanii mBanku-Piotr Jakubowski.

Kampania reklamowa potrwa do końca lutego i prowadzona będzie na wielu frontach: w TV, kinie, internecie oraz na outdoorze. Spot ma kilka różnych zakończeń, w których bohaterowie znajdują się w różnych sytuacjach. Jedni dokonują płatności kartą - zarówno w sposób tradycyjny,  jak i zbliżeniowo za pomocą telefonu (technologia NFC), inni zaś w internecie.

W obszarze mediów społecznościowych, kampania mBanku będzie wspierana poprzez aplikację memBank, działającą na facebooku. Aplikacja ta wystartowała na początku lutego. Jej zadania to przede wszystkim edukowanie o promocji, połączone z rywalizacją i z wirusowym rozprzestrzenianiem jej wśród innych użytkowników tegoż portalu.

Autorem kampanii jest agencja AMBASADA Brand Communication (Grupa Czteryczwarte), spot TV z mnichem i mężczyzną to dzieło Bartka Prokopowicza, a dom produkcyjny Flota Filmowa zajął się produkcją. Media do kampanii zaplanowane i zakupione zostały przez wybrany niedawno, nowy dom mediowy Grupy BRE - Mindshare.

Warunki promocji eKonto z premią:

  • Otrzymujemy na start, bez dodatkowych warunków 60zł
  • 2 zł za płatności kartą mBanku, maksymalnie 30 zł miesięcznie przez okres 12 miesięcy, co daje kwotę w wysokości nawet 360 zł rocznie. Aby naliczono nam te 2zł, transakcja musi opiewać na minimum 10zł
  • Na koniec promocji otrzymujemy dodatkowo 50% wypłaconej premii, jednak nie więcej, jak 180zł

W celu uzyskania premii, klient powinien przelewać na eKONTO minimum 1 tys. zł miesięcznie (500 zł, gdy klient w dniu zawarcia umowy nie ukończył 27 lat).

 

 

Podobne wpisy:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>