eKonto dla harcerzy w mBanku

Z mBanku korzysta ok 20% klientów poniżej 27 roku życia. Istnieją dla nich już konta IzzyKonto oraz eKonto dla młodych. Jednakże to nie znaczy, że mBank przestaje rozwijać swoje oferty dla tej grupy wiekowej.

Najnowszym „wynalazkiem” banku stało się eKonto z Lilijką, czyli konto internetowe dla harcerzy. Jeżeli taki zuch skończył 13 lat i jest członkiem Związku Harcerstwa Polskiego, może już założyć ów rachunek.

Ci ZHP-owcy posiadający rachunek izzyKonto czy eKonto dla młodych otrzymują od mBanku możliwość korzystania ze wszystkich bankomatów od 1 czerwcza do 31 sierpnia za darmo. Co roku mBank włącza usługę na ten okres – warunkiem jest aktualne członkostwo w ZHP.

Arkadiusz Piechowicz, który odpowiedzialny jest za usługi w mBanku mówi, że jeżeli nowy klient zakładający konto osobiste w ciągu 60 dni od podpisania umowy wykona płatność kartana kwotę 100zł dostaje od banku 50zł na opłacenie składki harcerskiej.

Aby posiadać takie konto wystarczy wypełnić specjalny formularz na stronie firmowej mBanku. Ci którzy posiadają już konto, a chcą skorzystać z promocji muszą przesłać wypełniony wniosek znajdujący się również na portalu banku.

Więc jeżeli jesteś harcerzem, ta oferta będzie dla Ciebie bardzo korzystna. Nie ponosisz żadnych kosztów za założenie czy prowadzenie konta, ani nie uiszczasz miesięcznych opłat za kartę jeżeli korzystasz z niej regularnie, wydając min. 100 zł miesięcznie.

 

Podobne wpisy:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>