Płać kartą Miles & More mBanku – zbieraj dodatkowe mile

Do końca listopada 2012 roku trwa promocja mBanku, dzięki której można zrealizować własne marzenia, łącząc przysłowiowe przyjemne z pożytecznym. Wystarczy w sposób bezgotówkowy korzystać z karty Miles & More mBanku i uczestniczyć w programie lojalnościowym!

Program Miles & More to jeden z najpopularniejszych programów lojalnościowy w Europie, który pozwala w prosty sposób gromadzić mile i wymieniać je na bilety lotnicze, spełniając swoje marzenia o bliższych i dalszych podróżach samolotem.

Dzięki uczestnictwu w programie lojalnościowym Miles & More w krótkim czasie możesz polecieć w wymarzone miejsce!


Jak to zrobić?

Odpowiedź jest bardzo prosta i nie wymaga szczególnych zabiegów. Wystarczy, posiadać kartę Miles & More mBanku i płacić nią w sposób bezgotówkowy za codzienne zakupy, te mniejsze i te większe. Ty płacisz, zyskując spokój, bezpieczeństwo i wygodę, a mile gromadzą się same. Korzyść widoczna i znaczna. Im więcej transakcji mBanku, tym więcej mil na Twoim koncie.


Na co można przeznaczyć mile?


Warto przyłączyć się do tego programu, bowiem zgromadzone mile można wymienić na atrakcyjne nagrody, między innymi na: bilety lotnicze, podwyższenie klasy podróży samolotem, wynajem samochodu oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

Podobne wpisy:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>